Potrzebne Wasze wsparcie!

 
2017-02-14

Sezon 2016/2017 wkracza w decydującą fazę. Przed hokeistami JKH GKS Jastrzębie już tylko dwa mecze części zasadniczej, a później młodą drużynę znad czeskiej granicy czeka ćwierćfinałowa rywalizacja z ekipą TatrySki Podhale Nowy Targ. W tym trudnym dla zawodników okresie niezbędne jest Wasze wsparcie z trybun, dlatego już teraz zachęcamy do głośnego i jak zawsze kulturalnego dopingu podczas ostatnich pojedynków w sezonie.

Historia sukcesów Jastrzębskiego Klubu Hokejowego GKS Jastrzębie jest bardzo krótka, bo obejmuje okres zaledwie ostatnich dziewięciu lat. Dorobek tych lat jest jednak bardzo okazały, bo w tym czasie jastrzębianie awansowali do ekstraligi, zdobyli Puchar Polski, dwa srebrne oraz jeden brązowy medal mistrzostw Polski.

Te sukcesy nie byłyby możliwe bez Waszego udziału, czyli kibiców. Dlatego znów liczymy na Wasze wsparcie, które dla młodej drużyny prowadzonej przez słowacko-polski duet Robert Kalaber - Rafał Bernacki może okazać się bezcenne. Któż nie zasługuje na wsparcie jastrzębian i mieszkańców okolicznych miejscowości, jak nie drużyna złożona w SIEDEMDZIESIĘCIU procentach z wychowanków klubu?

Leszek Laszkiewicz i spółka mają do rozegrania jeszcze dwa spotkania sezonu zasadniczego, w tym jeden na Jastorze (środa 15 lutego przeciwko PGE Orlik Opole) oraz mecz wyjazdowy w Tychach (piątek 17 lutego). Później po raptem trzech dniach przerwy, jastrzębianie przystąpią do pasjonującej rywalizacji w ćwierćfinale Polskiej Hokej Ligi, w którym zmierzą się z Podhalem Nowy Targ. Awans do półfinału uzyska ta drużyna, która jako pierwsza wygra cztery mecze. Batalia o półfinał rozpocznie się od dwumeczu na Podhalu (21 i 22 lutego), a do Jastrzębia przeniesie się w sobotę i niedzielę (25, 26 lutego).

Na koniec kilka ważnych informacji, z którymi warto się zapoznać:
- od najbliższego meczu z Orlikiem Opole (15.02.2017) powraca sektor kibica zlokalizowany na tzw. małej trybunie (sektor "J" w pobliżu boksu zawodników JKH GKS Jastrzębie)
- na osoby, które zechcą aktywne wesprzeć Klub Kibica czekają takie atrakcje, jak: możliwość uczestnictwa w spotkaniach z zawodnikami JKH, dofinansowanie do niektórych wyjazdów na mecze, a przede wszystkim wdzięczność samych zawodników pierwszej drużyny
- podczas meczu z Orlikiem będzie można zakupić bilety na mecze I Rundy PLAY-OFF (SZCZEGÓŁY)
- wszyscy uczniowie szkół podstawowych, gimnazjalnych i ponadgminazjalnych obejrzą za darmo mecz JKH GKS Jastrzębie - PGE Orlik Opole (15.02.2017). Konieczne jest okazanie ważnej legitymacji szkolnej przy wejściu na lodowisko

tel./fax 32 476 16 50
Leśna 1, 44-335 Jastrzębie-Zdrój

Formularz kontakowy

 
 
 


 

Administratorem danych jest Jastrzębski Klub Hokejowy GKS Jastrzębie, ul. Leśna 1, 44-335 Jastrzębie-Zdrój. Dane wpisane w formularzu kontaktowym będą przetwarzane w celu udzielania odpowiedzi na przesłane zapytanie.

NASTĘPNY MECZ