Hokeiści znów w szkole

 
2017-02-16

Hokeiści JKH GKS Jastrzębie kontynuują wizyty w okolicznych szkołach. Tym razem klub odpowiedział na zaproszenie Szkoły Podstawowej nr 13 w Chwałowicach (dzielnica Rybnika).

Do szkoły w Chwałowicach pojechała czwórka zawodników pierwszej drużyny: David Zabolotny, Maciej Balcerek, Jakub Gimiński, Kamil Świerski oraz klubowa maskotka. Sympatyczny Jastrząbek bardzo spodobał się najmłodszym uczestnikom spotkania, czyli uczniom klas od pierwszej od trzeciej, którzy jako pierwsi spotkali się z hokeistami.

Podczas spoktania zawodnicy tradycyjnie przybliżyli zasady gry w hokeja na lodzie, zaprezetnowali sprzęt niezbędny do uprawiania tej pięknej dyscypliny i odpowiedzieli na wyszystkie pytania. Co odważniejsi uczniowie mogli również stanąć oko w oko z Davidem Zabolotnym i spróbować trafić do bramki pilnowanej przez jastrzębskiego golkipera. 

tel./fax 32 476 16 50
Leśna 1, 44-335 Jastrzębie-Zdrój

Formularz kontakowy

 
 
 


 

Administratorem danych jest Jastrzębski Klub Hokejowy GKS Jastrzębie, ul. Leśna 1, 44-335 Jastrzębie-Zdrój. Dane wpisane w formularzu kontaktowym będą przetwarzane w celu udzielania odpowiedzi na przesłane zapytanie.

NASTĘPNY MECZ