Ta ostatnia kolejka

 
2017-02-16

Po pięciu miesiącach walki na lodowiskach PHL sezon zasadniczy dobiegł końca. W ostatniej kolejce przed fazą playoff hokeiści JKH zmierzą się w Tychach z miejscowym GKS-em.

Stadion Zimowy w Tychach to ostatni przystanek dla jastrzębian na drodze do playoff. W tym sezonie nie udało się tutaj wygrać ani zdobyć choć jednego punktu. Tyszanie nie byli zbyt gościnni. Hokeisci JKH i tym razem nie mogą liczyć na pobłażliwość gospodarzy.

Miejscowi po ostatniej kolejce i porażce w Bytomiu oraz zwycięstwie Cracovii na Podhalu są pod presją i muszą do końca walczyć o utrzymanie pozycji lidera w tabeli PHL. Dodatkową motywacją dla miejscowych jest chęć rewanżu za ostatnią porażkę na Jastorze.

Na jastrzębianach nie ciąży presja wyniku tego spotkania bowiem sytuacja w tabeli jest wyjaśniona. Jednak trener Kalaber nie zamierza odpuszczać i oczekuje od swoich podopiecznych pełnego zaangażowania. Po meczu z Orlikiem nie był zadowolony z postawy wszystkich graczy w kontekście zbliżającej się rywalizacji playoff z Podhalem Nowy Targ. Na kilka dni przed najwżniejszą częścią sezonu kilku graczy "podpadło".

Dlatego spotkanie z tyszanami będzie wyśmienitą okazją do udowodnienia swojej przydatności w zespole w trakcie najważniejszej części sezonu. Hokeiści mogą skupić się na realizacji założeń taktycznych i dopracowywaniu schematów gry, opracowanych przez sztab trenerski JKH. Mecz z wicemistrzem Polski bez wątpienia to dobry sprawdzian dla jastrzębian przed meczami z Podhalem.

POLSKA HOKEJ LIGA
SEZON ZASADNICZY 2016/2017


GKS TYCHY
  17 luty, godz. 18.30
42. KOLEJKA
Sędziuje: Michał Baca

JKH GKS JASTRZĘBIE

 

BILANS MECZÓW
(Ekstraliga)
 
41
(36-2-3)
ZWYCIĘSTWA
22
(15-2-5)
209 BRAMKI 147

 

BILANS MECZÓW
(Tychy)
 
25
(22-1-2)

ZWYCIĘSTWA 7
(4-0-3)
124 BRAMKI 69

W nawiasach liczba zwycięstw po: 3 tercjach - dogrywce - karnych

tel./fax 32 476 16 50
Leśna 1, 44-335 Jastrzębie-Zdrój

Formularz kontakowy

 
 
 


 

Administratorem danych jest Jastrzębski Klub Hokejowy GKS Jastrzębie, ul. Leśna 1, 44-335 Jastrzębie-Zdrój. Dane wpisane w formularzu kontaktowym będą przetwarzane w celu udzielania odpowiedzi na przesłane zapytanie.

NASTĘPNY MECZ