Przedsprzedaż biletów na mecze ćwierćfinałowe

 
2017-02-21

Wszystkim kibicom przypominamy, że w biurze klubu mieszczącym się na lodowisku Jastor porwadzona jest przedsprzedaż biletów na mecze I rundy Play-Off. Rywalizacja z Podhalem o półfinał Polskiej Hokej Ligi przeniesie się z Nowego Targu na Jastor w najbliższą sobotę i niedzielę (25 i 26 lutego). Bilety na obydwa spotkania można kupować w biurze w godzinach od 8:00 do 14:00 do najbliższego piątku (24 lutego).

Ceny biletów na mecze pierwszej rudny Play-Off są identyczne, jak w sezonie zasadniczym. Za bilet normalny trzeba będzie zapłacić 10 złotych, natomiast wejściówka ulgowa (lista osób uprawnionych do zakupu biletu ulgowego) kosztować będzie połowę tej kwoty, bo pięć złotych. Sprzedaż biletów na mecze ćwierćfinałowe z Podhalem rozgrywane na lodowisku Jastor (sobota 25 lutego oraz niedziela 26 lutego - obydwa mecze rozpoczną się o godzinie 18:00) prowadzona będzie do najbliższego piątku. Wejściówki będzie również można nabyć w kasie biletowej, które zostaną otwarte o godzinie 16:30 przed każdym spotkaniem.

Posiadaczom karnetów na sezon 2016/2017 przypominamy, że w bieżących rozgrywkach karnety uprawniają również do wejścia na mecze fazy PLAY-OFF. Ważność zachowują również miejsca przypisane na karnecie.

tel./fax 32 476 16 50
Leśna 1, 44-335 Jastrzębie-Zdrój

Formularz kontakowy

 
 
 


 

Administratorem danych jest Jastrzębski Klub Hokejowy GKS Jastrzębie, ul. Leśna 1, 44-335 Jastrzębie-Zdrój. Dane wpisane w formularzu kontaktowym będą przetwarzane w celu udzielania odpowiedzi na przesłane zapytanie.

NASTĘPNY MECZ