Hokeiści w bibliotece

 
2017-04-22

Zawodnicy JKH GKS Jastrzębie kontynuują akcję propagowania hokeja na lodzie wśród najmłodszych. Tym razem w Filii  nr 3 Miejskiej Biblioteki Publicznej w Jastrzębiu-Zdroju z szóstoklasistami spotkali się Bartosz Bichta oraz Maciej Balcerek.

Na spotkaniu w bibliotece przy ulicy Krakowskiej pojawiła się oczywiście klubowa maskotka. Zawodnicy tradycyjnie przybliżyli uczestnikom zasady gry w hokeja na lodzie, zaprezentowali sprzęt niezbędny do uprawiania tej przepięknej dyscypliny sportu i odpowiedzieli na wszystkie pytania.

Strzałem w dziesiątkę okazała się organizacja meczu w unihokeja. Z zachowaniem umiarkowanego spokoju (w końcu to biblioteka) szóstoklasiści chętnie przystąpili do gry. Sportowa rywalizacja tak ich wciągnęła, że ani się obejrzeli, a wizyta w bibliotece dobiegła końca. Ostatnim elementem spotkania były obowiązkowe wspólne fotografie.

tel./fax 32 476 16 50
Leśna 1, 44-335 Jastrzębie-Zdrój

Formularz kontakowy

 
 
 


 

Administratorem danych jest Jastrzębski Klub Hokejowy GKS Jastrzębie, ul. Leśna 1, 44-335 Jastrzębie-Zdrój. Dane wpisane w formularzu kontaktowym będą przetwarzane w celu udzielania odpowiedzi na przesłane zapytanie.

NASTĘPNY MECZ