POLSKA HOKEJ LIGA
SEZON ZASADNICZY 2016/2017

Lp. Drużyny M PKT R
1. GKS Tychy 40 93 +94
2. Comarch Cracovia 40 89 +80
3. Podhale Nowy Targ 40 70 +29

M - mecze / PKT - punkty / R - różnica bramek ZOBACZ PEŁNĄ TABELĘ

POLSKA HOKEJ LIGA
PLAY-OFF 2016/2017 (TOP 3)

Zawodnik M P G A +/-
Leszek LASZKIEWICZ 5 5 1 4 -1
Tomáš KOMÍNEK 5 4 3 1 +3
Tomasz KULAS 5 3 1 2 +2

M - mecze / P - punkty / G - gole / A - asysty ZOBACZ PEŁNE STATYSTYKI

Kolejna wizyta w Chwałowicach
2017-05-14

Jastrzębscy hokeiści znów pojechali do Chwałowic (dzielnica Rybnika), by propagować piękną dyscyplinę sportu, jaką jest niewątpliwie hokej na lodzie. Tym razem Jakub Michałowski, Patryk Pelaczyk i Dominik Jarosz spotkali się z podopiecznymi Publicznego Przedszkola nr 13.

Jastrzębianie byli już w Chwałowicach w lutym, ale wtedy David Zabolotny, Kamil Świerski, Jakub Gimiński oraz Maciej Balcerek spotkali się z uczniami Szkoły Podstawowej. Tym razem średnia wieku uczestników spotkania była nieco niższa.

Podczas wizyty u przedszkolaków zrealizowane zostały wszystkie punkty, które zwykle znajdowały się w planie spotkania z najmłodszymi. Były krótkie opowieści o hokeju, dzieciaki mogły przymierzyć również strój hokejowy, ale największym zainteresowaniem cieszył się mecz unihokeja. Gra z przedszkolakami tak "wciągnęłą" zawodników, że nawet Ci nie chcieli kończyć.

Na odrobinę luzu mogła liczyć tym razem klubowa maskotka, która podczas podobnej wizyty w Niedobczycach zrobiła prawdziwą furorę. Dzieciaki "przyklejały" się wtedy do nóg Jastrząbka i ciągnęły go za pióra.

SPONSOR STRATEGICZNY:
SPONSOR GŁÓWNY:
PARTNERZY MEDIALNI:
PARTNER MARKETINGOWY:
ArtDay Agency
SPONSOR: