Kolejna wizyta w Chwałowicach

 
2017-05-14

Jastrzębscy hokeiści znów pojechali do Chwałowic (dzielnica Rybnika), by propagować piękną dyscyplinę sportu, jaką jest niewątpliwie hokej na lodzie. Tym razem Jakub Michałowski, Patryk Pelaczyk i Dominik Jarosz spotkali się z podopiecznymi Publicznego Przedszkola nr 13.

Jastrzębianie byli już w Chwałowicach w lutym, ale wtedy David Zabolotny, Kamil Świerski, Jakub Gimiński oraz Maciej Balcerek spotkali się z uczniami Szkoły Podstawowej. Tym razem średnia wieku uczestników spotkania była nieco niższa.

Podczas wizyty u przedszkolaków zrealizowane zostały wszystkie punkty, które zwykle znajdowały się w planie spotkania z najmłodszymi. Były krótkie opowieści o hokeju, dzieciaki mogły przymierzyć również strój hokejowy, ale największym zainteresowaniem cieszył się mecz unihokeja. Gra z przedszkolakami tak "wciągnęłą" zawodników, że nawet Ci nie chcieli kończyć.

Na odrobinę luzu mogła liczyć tym razem klubowa maskotka, która podczas podobnej wizyty w Niedobczycach zrobiła prawdziwą furorę. Dzieciaki "przyklejały" się wtedy do nóg Jastrząbka i ciągnęły go za pióra.

tel./fax 32 476 16 50
Leśna 1, 44-335 Jastrzębie-Zdrój

Formularz kontakowy

 
 
 


 

Administratorem danych jest Jastrzębski Klub Hokejowy GKS Jastrzębie, ul. Leśna 1, 44-335 Jastrzębie-Zdrój. Dane wpisane w formularzu kontaktowym będą przetwarzane w celu udzielania odpowiedzi na przesłane zapytanie.

NASTĘPNY MECZ