Kolejny sprawdzian

 
2017-08-04

W piątek 4 sierpnia podopieczni Roberta Kalabera rozegrają kolejny mecz sparingowy. Rywalem JKH GKS Jastrzębie będzie czeski pierwszoligowiec, HC AZ Havířov (Hawierzów). Początek starcia na Jastorze punktualnie o godzinie 18:00.

Poprzedni mecz kontrolny hokeiści Roberta Kalabera zakończyli z tarczą, pokonując Orlika Opole w stosunku 4:1. Dwie bramki w tym meczu zdobył czeski napastnik, Tomasz Kominek, który z powodu drobnego urazu nie wystąpi w meczu z Hawierzowem.

Do dyspozycji słowackiego szkoleniowca będą wszyscy pozostali zawodnicy. Trenerzy JKH GKS Jastrzębie po raz kolejny szczegolną uwagę zwrócą na testowanych Marca Zajica i Artioma Szagowa.

Początek sparingu z klubem, którego menadżerem jest były obrońca JKH GKS Jastrzębie, Patrik Rimmel zaplanowano na godzinę 18:00. Wstęp na wszystkie mecze sparingowe rozgrywane na lodowisku Jastor jest bezpłatny. Serdecznie zapraszamy.

tel./fax 32 476 16 50
Leśna 1, 44-335 Jastrzębie-Zdrój

Formularz kontakowy

 
 
 


 

Administratorem danych jest Jastrzębski Klub Hokejowy GKS Jastrzębie, ul. Leśna 1, 44-335 Jastrzębie-Zdrój. Dane wpisane w formularzu kontaktowym będą przetwarzane w celu udzielania odpowiedzi na przesłane zapytanie.

NASTĘPNY MECZ