Transgraniczna współpraca JKH

 
2017-08-07

Jastrzębski Klub Hokejowy GKS Jastrzębie we współpracy z czeskimi partnerami HC AZ Havířov 2010 i TJ SLAVOJ Český Těšín realizować będą kolejny projekt transgraniczny „Spróbuj inaczej – rozwijaj swoje umiejętności i graj fair play”.

Celem projektu jest zwiększenie współpracy między społecznościami hokejowymi w przygranicznym regionie poprzez realizację kilku wspólnych działań sportowo-edukacyjnych. Do doświadczonego partnerstwa  - JKH GKS Jastrzębie i HC AZ Havířov dołączy inny czeski klub TJ Slavoj Český Těšín. Blok sportowy obejmował będzie wszechstronne rozwijanie umiejętności hokejowych (zajęcia na lodowisku, sali gimnastycznej i w terenie). Część edukacyjna skupiała się będzie na promowaniu zasad i postaw fair play. To już kolejny projekt transgraniczny JKH, który pozwala rozwijać i umacniać kontakty z czeskim hokejem. Projekt dofinansowany ze środków Unii Europejskiej w ramach Europejksiego Funduszu Rozwoju Regionalnego - Programu Operacyjnego Współpracy Transgranicznej Republika Czeska - Rzeczpospolita Polska  2014-2020 i budżetu państwa za pośrednictwem Euroregionu Śląsk Cieszyński.

tel./fax 32 476 16 50
Leśna 1, 44-335 Jastrzębie-Zdrój

Formularz kontakowy

 
 
 


 

Administratorem danych jest Jastrzębski Klub Hokejowy GKS Jastrzębie, ul. Leśna 1, 44-335 Jastrzębie-Zdrój. Dane wpisane w formularzu kontaktowym będą przetwarzane w celu udzielania odpowiedzi na przesłane zapytanie.

NASTĘPNY MECZ