Słowacki test

 
2017-08-16

W czwartek jastrzębianie rozegrają kolejny mecz sparingowy. Rywalem hokeistów JKH GKS Jastrzębie będzie słowacki pierwszoligowiec, MHK Dubnica nad Wagiem.

Oryginalna nazwa klubu do MHK Dubnica nad Váhom. Zespół ten w sezonie 2016/2017 zwyciężył w rozgrywkach 2. ligi słowackiej (trzeci poziom rozgrywek w tym kraju) i uzyskał awans na zaplecze ekstraklasy. Od tego sezonu trenerem Dubnicy będzie Roman Stantien, ojciec Patrika, który w trakcie sezonu 2015/2016 dołączył do JKH GKS Jastrzębie. W Dubnicy mieszka natomiast obecny trener JKH GKS Jastrzębie, Robert Kalaber.

Rodacy naszego szkoleniowca i naszych dwóch defensorów (Jana Homera i Vladimira Lukaczika) już w czwartek sprawdzą aktualną formę hokeistów JKH GKS Jastrzębie. Początek sparingu, w którym trenerzy Robert Kalaber i Rafał Bernacki wyjątkowo będą mieli wszystkich zawodników do dyspozycji zaplanowano na godzinę 18:00. Wstęp jest oczywiście bezpłatny.

tel./fax 32 476 16 50
Leśna 1, 44-335 Jastrzębie-Zdrój

Formularz kontakowy

 
 
 


 

Administratorem danych jest Jastrzębski Klub Hokejowy GKS Jastrzębie, ul. Leśna 1, 44-335 Jastrzębie-Zdrój. Dane wpisane w formularzu kontaktowym będą przetwarzane w celu udzielania odpowiedzi na przesłane zapytanie.

NASTĘPNY MECZ