Ostatni transfer

 
2017-08-22

Słowacki obrońca, Ivan Jankovič (fot. www.hokejonline.com) to ostatnie wzmocnienie przed sezonem 2017/2018. Włodarze JKH wykorzystali w pełni limit obcokrajowców, który w Polskiej Hokej Lidze wynosi sześciu zawodników.

Początkowo trenerzy JKH GKS Jastrzębie rozglądali się za środkowym napastnikiem, ale ostatnie sparingowe wyniki, a konkretnie analiza gry zespołu sprawiła, że Słowak Robert Kalaber w porozumieniu z Zarządem klubu zdecydował się na wzmocnienie defensywy. Wybór padł na Ivana Jankovicza. Jest to zawodnik który bardzo dobrze gra w defensywie i wykorzystuje swoje warunki wizyczne w grze ciałem, a tego w drużynie brakowało.

27-letni defensor, Ivan Jankovicz swoją przygodę z hokejem rozpoczynał w młodzieżowej drużynie HK 91 Senica U18. W wieku 19-lat zadebiutował w słowackiej ekstralidze w zespole HK Orange 20 z Bratysławy. Jankovicz ostatni sezon spędził w Koszycach, gdzie rozegrał nawet pięć spotkań w hokejowej Lidze Mistrzów. W lidze wystąpił natomiast w 42 meczach, w których zdobył jedną bramkę i cztery asysty.

tel./fax 32 476 16 50
Leśna 1, 44-335 Jastrzębie-Zdrój

Formularz kontakowy

 
 
 


 

Administratorem danych jest Jastrzębski Klub Hokejowy GKS Jastrzębie, ul. Leśna 1, 44-335 Jastrzębie-Zdrój. Dane wpisane w formularzu kontaktowym będą przetwarzane w celu udzielania odpowiedzi na przesłane zapytanie.

NASTĘPNY MECZ