"Będzie ogień na lodzie! Obiecuję"

 
2017-08-25

Tytułowa deklaracja to słowa Łukasza Nalewajki, kapitana JKH GKS Jastrzębie.  Padła ona podczas oficjalnej prezentacji drużyny, która miała miejsce w piątkowe popołudnie w Galerii Zdrój. - Na lodowej tafli będzie ogień i to mogę obiecać. Będziemy walczyć od pierwszego do ostatniego gwizdka sędziego. W każdym spotkaniu! Choć nie ukrywam, że teraz mam większy stresik niż przed meczem - żartował Nalewajka. Na trwającej ponad dwie godziny imprezie pojawiło się wielu kibiców. Nie zabrakło też przedstawicieli władz miasta, a prezydent Anna Hetman bez zbędnych ceregieli ubrała się w klubową koszulkę.

Zanim jednak nasi hokeiści wkroczyli na podwyższenie, fani mieli okazję do uczestnictwa w szeregu atrakcji, w tym konkursie, który roboczo można było nazwać "grupowym stawianiem klocków". Tuzin osób za pomocą sznurków, wspólnym wysiłkiem miało za zadanie ułożenie figury z czterech drewnianych klocków, a następnie jej rozebranie. Zabawa spodobała się nawet naszym hokeistom, którzy zagrali w nią zarówno przed, jak i po swojej prezentacji. Ponadto kibice nie marnowali okazji do wspólnych zdjęć z ulubieńcami oraz do strzelenia gola Davidowi Zabolotnemu. Nasz golkiper początkowo dawał fory młodym sympatykom hokeja, ale parokrotnie pokazał, na czym polega bramkarski refleks. Imprezę uatrakcyjnił występ Krzysztofa Drabika z "Mam Talent", który zaprezentował efektowny pokaz barmański z żonglowaniem... podpalonymi butelkami, a także występ dziewcząt z Explozji Tańca oraz Fotobudka Fanshot.pl

Głównym elementem spotkania z kibicami była rzecz jasna sama prezentacja drużyn JKH GKS Jastrzębie. Tu obejrzeliśmy najpierw grupy dzieci i młodzieży, które reprezentują nasze miasto na hokejowych arenach. Następnie na podwyższenie byli kolejno wywoływani członkowie ekipy trenera Roberta Kalabera, która 10 września rozpocznie ligowe boje domowym meczem z Unią Oświęcim. Zawodnicy byli witani burzą oklasków (również ci nieobecni z powodu obowiązków reprezentacyjnych), choć rzecz jasna na największą owację mógł liczyć Leszek Laszkiewicz

- Zapraszam wszystkich na ten zbliżający się sezon. Zaczynamy z Unią Oświęcim. Mamy fajną, młodą drużynę, którą warto wspierać - mówił prezes JKH GKS Kazimierz Szynal. - Kibicujcie jednak nie tylko seniorom, ale także ich młodszym kolegom. Młodzież także potrzebuje waszego dopingu i obecności na meczach - podkreślił sternik klubu z Jastora.

 

źródło: jasnet.pl

tel./fax 32 476 16 50
Leśna 1, 44-335 Jastrzębie-Zdrój

Formularz kontakowy

 
 
 


 

Administratorem danych jest Jastrzębski Klub Hokejowy GKS Jastrzębie, ul. Leśna 1, 44-335 Jastrzębie-Zdrój. Dane wpisane w formularzu kontaktowym będą przetwarzane w celu udzielania odpowiedzi na przesłane zapytanie.

NASTĘPNY MECZ