Nowy sezon - informacje dla kibiców

 
2017-09-04

Sezon 2017/2018 zbliża się wielkimi krokami. Już w niedzielę 10 września domowym meczem z Unią Oświęcim hokeiści JKH GKS Jastrzębie rozpoczną kolejny sezon Polskiej Hokej Ligi. W związku z tym mamy kilka ważnych informacji, z którymi powinni zapoznać się wszyscy kibice wybierający się w tym sezonie na lodowisko Jastor.

Pierwsza i najważniejsza informacja dotyczy cen biletów na mecze sezonu zasadniczego Polskiej Hokej Ligi rozgrywane w sezonie 2017/2018 na lodowisku Jastor. Bilet normalny kosztować będzie 12 złotych, natomiast bilet ulgowy - 6 złotych.

Wszystkie szczegóły dotyczące sprzedaży biletów oraz informacje o przysługujących zniżkach znajdziecie w zaktualizowanej zakładce DLA KIBICA-> BILETY I KARNETY -> Informacje lub klikając w poniższy link:
http://jkh.pl//informacje-bilety-i-karnety

Posiadaczom karnetów na sezon 2017/2018 oraz wszystkim chętnym do zakupienia takich wejściówek przypominamy o możliwości rezerwacji miejsca z poprzedniego sezonu. By przepisać miejsce zajmowane na lodowisku w ubiegłym sezonie należy najpóźniej w dniu pierwszego spotkania ligowego, tj. 10 września zgłosić się do sekretariatu klubu z wejściówką na poprzedni sezon oraz karnetem na bieżące rozgrywki.

Ponadto przypominamy, że podczas spotkań Polskiej Hokej Ligi rozgrywanych w sezonie zasadniczym na lodowisku Jastor z użytkowania zostaną wyłączone sektory: A oraz F na dużej trybunie oraz sektory G, H, I na tzw. małej trybunie. Dla kibiców dostępne będą zatem pozostałe sektory: B, C, D, E na dużej trybunie, oraz sekory J, K na trybunie małej.

Ostatnia informacja dotyczy przede wszystkim miłośników złocistego trunku. W sezonie 2017/2018 spożywanie napojów alkoholowych odbywa się w miejscach wyznaczonych przez organizatora. Będą to w tym sezonie następujące miejsca: "ogródek piwny" przy dystrybutorze oraz udostępnione miejsca siedzące na sektorach dużej trybuny (B, C, D, E,) wraz z miejscami powyżej tych sektorów wraz dojściami.

Prosimy również o zapoznanie się z aktualnym regulaminem imprezy masowej:
http://jkh.pl//regulamin-imprezy-masowej

tel./fax 32 476 16 50
Leśna 1, 44-335 Jastrzębie-Zdrój

Formularz kontakowy

 
 
 


 

Administratorem danych jest Jastrzębski Klub Hokejowy GKS Jastrzębie, ul. Leśna 1, 44-335 Jastrzębie-Zdrój. Dane wpisane w formularzu kontaktowym będą przetwarzane w celu udzielania odpowiedzi na przesłane zapytanie.

NASTĘPNY MECZ