Kierunek Opole

 
2017-10-12

Rozpędzeni hokeiści JKH GKS Jastrzębie zagrają w piątek na wyjeździe z PGE Orlikiem Opole. W przedsezonowych sparingach dwukrotnie lepsi byli jastrzębianie, ale w grze o punkty będzie na pewno o wiele trudniej.

Podopieczni Roberta Kalabera to aktualny wicelider Polskiej Hokej Ligi. W dziewięciu meczach ekipa znad czeskiej granicy zanotowała siedem zwycięstw, notując między innymi wyjazdowe zwycięstwa w Krakowie (w rzutach karnych), Katowicach (w dogrywce). Pewnie nawet najwięksi optymiści nie spodziewali się tak dobrego startu w sezonie młodej drużyny JKH GKS.

Z meczu na mecz będzie jednak coraz trudniej. Ekipą, która będzie chciała przerwać wyjazdową serię jastrzębian będzie PGE Orlik Opole. W ekipie z Barlickiego doszło ostatnio do kilku korekt w składzie. Opolski zespół opuścili Vaclav Meidl oraz Kamil Sikora. Kontrakt z Orlikiem podpisał za to szwedzki napastnik Jonas Höög, a jeszcze wcześniej PGE zakontraktował bramkarza z Rosji, Aleksandra Trjaniczewa.

Nasz najbliższy rywal nie może jednak zaliczyć początku sezonu do udanych. Z sześcioma punktami na koncie Orlik zajmuje przedostatnie miejsce w tabeli, ale ten fakt tylko może potęgować chęć zwycięstwa w każdym kolejnym meczu. Nie mniej Laszkiewicz i spółka zrobią wszystko, by jastrzębscy kibice mogli się cieszyć z kolejnego wyjazdowego zwycięstwa swojej drużyny.

POLSKA HOKEJ LIGA
SEZON ZASADNICZY 2017/2018


PGE ORLIK OPOLE
  13 października, godz. 18.30
10. KOLEJKA
Sędziuje: Paweł Meszyński

JKH GKS JASTRZĘBIE

 

BILANS MECZÓW
(Ekstraliga)
 
5
(4-0-1)
ZWYCIĘSTWA
7
(5-0-2)
31 BRAMKI 36

 

BILANS MECZÓW
(Opole)
 
2
(2-0-0)

ZWYCIĘSTWA 4
(4-0-0)
14 BRAMKI 19

W nawiasach liczba zwycięstw po: 3 tercjach - dogrywce - karnych

tel./fax 32 476 16 50
Leśna 1, 44-335 Jastrzębie-Zdrój

Formularz kontakowy

 
 
 


 

Administratorem danych jest Jastrzębski Klub Hokejowy GKS Jastrzębie, ul. Leśna 1, 44-335 Jastrzębie-Zdrój. Dane wpisane w formularzu kontaktowym będą przetwarzane w celu udzielania odpowiedzi na przesłane zapytanie.

NASTĘPNY MECZ