Pojadą na ZIMOWY PGE NARODOWY

 
2017-11-13

W minioną sobotę na lodowisku „Jastor” rozegrano kwalifikacje do IV Ogólnopolskiego Turnieju Mini Hokeja na Lodzie - CZERKAWSKI CUP NA ZIMOWYM PGE NARODOWYM 2018.

W rundzie grupowej nasi hokeiści nie dali szans swoim rywalom i odnieśli komplet zwycięstw. W meczu półfinałowym przeciwnik także nie miał wiele do powiedzenia – JKH triumfował nad MUKS Naprzód Janów 5:0. Dopiero w finale zawodów oglądaliśmy zacięty mecz. Tym razem młodzi jastrzębianie ulegli MOSM Tychy o jedno trafienie. Nie zmienia ta faktu, że po raz kolejny mali hokeiści JKH zagrają w wielkim finale w Warszawie. Zadanie "Szkolenie i współzawodnictwo sportowe dzieci i młodzieży JKH GKS Jastrzębie"dofinansowane zostało przez Miasto Jastrzębie-Zdrój.

Wyniki JKH w fazie grupowej:
JKH GKS Jastrzębie - MUKS WTH Wrocław 12:1
JKH GKS Jastrzębie - UKS Zagłębie Sosnowiec 11:0
JKH GKS Jastrzębie - MUKS Orlik Opole 8:3

Półfinał:
JKH GKS Jastrzębie - Naprzód Janów 5:0

Finał:
JKH GKS Jastrzębie - GKS Tychy 1:2

Skład JKH: Zacharjasz, Szczęsny - Breske, Chrobociński, Czyż, Dąbrowa, Galant, Gołofit, Górny, Krawiec, Krzyształa, Landziński, Majchrzak, Midzierski, Muzyka, Sikora, Wałęga, Kijas. Trener - J. Chrabański.

Foto: jasnet.pl

tel./fax 32 476 16 50
Leśna 1, 44-335 Jastrzębie-Zdrój

Formularz kontakowy

 
 
 


 

Administratorem danych jest Jastrzębski Klub Hokejowy GKS Jastrzębie, ul. Leśna 1, 44-335 Jastrzębie-Zdrój. Dane wpisane w formularzu kontaktowym będą przetwarzane w celu udzielania odpowiedzi na przesłane zapytanie.

NASTĘPNY MECZ