Na Gdańsk z maskotkami

 
2017-12-21

W piątek 22 grudnia hokeiści JKH GKS Jastrzębie rozegrają ostatni w 2017 roku mecz ligowy. Podopieczni Roberta Kalabera podejmą na Jastorze MH Automatykę Gdańsk, a podczas starcia 27. kolejki Polskiej Hokej Ligi zorganizowana zostanie piąta edycja akcji Teddy Bear Toss. Dla kibiców, którzy na mecz z Gdańskiem przyniosą maskotki przygotowaliśmy niższe ceny biletów.

Mecz z gdańską Automatyką będzie idealną okazją dla jastrzębian, by podreperować morale przed finałowym turniejem Lotto Pucharu Polski, który już po świętach Bożego Narodzenia odbędzie się w Krakowie. W poprzednim spotkaniu ligowym hokeiści JKH grali na wyjeździe z Tauronem KH GKS Katowice. Ekipa znad czeskiej granicy po dwunastu wygranych z rzędu ze swoim imiennikiem z Katowic w końcu zaznała goryczy porażki, ulegając ekipie Katowic 1:2.

Najbliższy rywal JKH zajmuje aktualnie piątą pozycję w tabeli, tracąc do czwartego Jastrzębia dziewięć oczek. Gdańszczanie byli "sprawcą" przynajmniej dwóch sensacji w tym sezonie. W październiku Automatyka pokonała w Tychach miejscowy GKS 2:1 po rzutach karnych, natomiast w listopadzie już za trzy punkty Gdańsk wygrał z Cracovią 4:3 i to na lodowisku Pasów.

Zdecydowanego faworyta piątkowego starcia nie ma. W lepszej sytuacji są na pewno jastrzębianie, którzy zagrają przed własną publicznością. W dodatku Laszkiewicz i spółka będą chcieli dobrze zakończyć rok w swoim ostatnim ligowym występie. Ponadto mecz z Gdańskiem będzie dla JKH ostatnią szansą na sprawdzenie formy przed meczem półfinału Pucharu Polski. W środę 27 grudnia o godzinie 16:30 JKH GKS Jastrzębie zagra o finał z GKS-em Tychy.

Na koniec jeszcze raz przypominamy kibicom, by na piątkowy mecz zabrać ze sobą pluszowe maskotki. Wiąże się to z organizacją akcji Teddy Bear Toss, która zawita na Jastor już po raz piąty. Maskotki rzucamy na lód tuż po zdobyciu bramki przez hokeistów JKH GKS Jastrzębie, a gdyby ta nie padła (na co oczywiście nie liczymy) tuż po końcowej syrenia.

Wszystkich kibiców prosimy, by w tym roku zabrać ze sobą nowe, czyste i zapakowane w foliowy woreczek maskotki, miśki, pluszaki i tym podobne. Spowodowane jest to rygorystycznymi wymogami sanitarnymi, gdyż maskotki trafią do chorych dzieci przebywających na Oddziale Padriatycznym Wojewódzkiego Szpitala Specjalistycznego nr 2 w Jastrzębiu-Zdroju.

Dla tych kibiców, którzy przyniosą maskotkę na mecz z gdańską Automatyką przygotowaliśmy promocyjne ceny biletów. Wszystkie osoby uprawnione do zakupu biletu ulgowego obejrzą ten mecz za darmo, natomiast pozostali kibice z maskotkami będą mogli kupić bilet za jedyne sześć złotych!

POLSKA HOKEJ LIGA
SEZON ZASADNICZY 2017/2018


JKH GKS JASTRZĘBIE
22.12.2017
godz. 18:00
27. KOLEJKA
Sędzia główny:
Paweł Meszyński

MH AUTOMATYKA GDAŃSK

BILANS MECZÓW
(Ekstraliga)
2
(2-0-0)
ZWYCIĘSTWA
1
(1-0-0)
13 BRAMKI 7

BILANS MECZÓW
(Jastrzębie)
2
(2-0-0)

ZWYCIĘSTWA
0
10 BRAMKI 3

W nawiasach liczba zwycięstw po: 3 tercjach - dogrywce - karnych

tel./fax 32 476 16 50
Leśna 1, 44-335 Jastrzębie-Zdrój

Formularz kontakowy

 
 
 


 

Administratorem danych jest Jastrzębski Klub Hokejowy GKS Jastrzębie, ul. Leśna 1, 44-335 Jastrzębie-Zdrój. Dane wpisane w formularzu kontaktowym będą przetwarzane w celu udzielania odpowiedzi na przesłane zapytanie.

NASTĘPNY MECZ