Finisz projektu transgranicznego

 
2017-12-28

Za nami ostatnie działania w ramach projektu "Spróbuj inaczej - rozwijaj swoje umiejętności i graj fair play". W środę 27 grudnia br. gośclilśmy na naszym lodowisku hokeistów (grupa starsza) z naszych partnerskich klubów - HC AZ Havířov 2010 i TJ SLAVOJ Český Těšín.

Z kolei grupa naszych młodszych hokeistów w tym samym dniu złożyła wizytę w Havirovie. Oba działania miały charakter konkursów sprawnościowych prowadzonych w duchu zasad i postaw fair play. Konkurencje prowadzone były na lodowisku jak i hali. Uczestnicy akcji otrzymali pamiątkowe breloki-smycze oraz długopisy. Grudniowe spotkania to ostatni etap realizacji tego projektu transgranicznego, który pozwalał nam rozwijać i umacniać kontakty z czeskim hokejem.Projekt jest współfinansowany ze środków Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego Programu Interreg V-A Republika Czeska-Polska w ramach Funduszu Mikroprojektów Euroregionu Śląsk Cieszyński - Těšínské Slezsko i budżetu państwa.

tel./fax 32 476 16 50
Leśna 1, 44-335 Jastrzębie-Zdrój

Formularz kontakowy

 
 
 


 

Administratorem danych jest Jastrzębski Klub Hokejowy GKS Jastrzębie, ul. Leśna 1, 44-335 Jastrzębie-Zdrój. Dane wpisane w formularzu kontaktowym będą przetwarzane w celu udzielania odpowiedzi na przesłane zapytanie.

NASTĘPNY MECZ