Maskotki już w szpitalu

 
2018-01-11

Bracia Łukasz i Radosław Nalewajkowie oraz słowacki obrońca Jan Homer przekazali w środę maskotki zebrane podczas grudniowej akcji Teddy Bear Toss, która odbyła się na Lodowisku Jastor podczas spotkania z MH Automatyką Gdańsk.

Podczas rozegranego 22 grudnia meczu z MH Automatyką Gdańsk (JKH wygrał 3:1) udało się zebrać 282 nowe maskotki, które w środę trafiły do pacjentów oddziału Pediatrii Wojewódzkiego Szpitala Specjalistycznego nr 2 w Jastrzębiu-Zdroju.

Na spotkanie z dziećmi udali się Łukasz i Radosław Nalewajkowie oraz Jan Homer. Podczas wizyty u małych pacjentów udało się nawet zorganizować mecz unihokeja. Ponadto zawodnicy odwiedzili każdy pokój i osobiście wręczyli maskotkę każdemu podopiecznemu oddziału pediatrii. Oprócz tego nasi zawodnicy podczas rozmowy z lekarzami i personelem mogli poznać specyfikę funkcjonowania takiego oddziału i otrzymali mały poczęstunek.

tel./fax 32 476 16 50
Leśna 1, 44-335 Jastrzębie-Zdrój

Formularz kontakowy

 
 
 


 

Administratorem danych jest Jastrzębski Klub Hokejowy GKS Jastrzębie, ul. Leśna 1, 44-335 Jastrzębie-Zdrój. Dane wpisane w formularzu kontaktowym będą przetwarzane w celu udzielania odpowiedzi na przesłane zapytanie.

NASTĘPNY MECZ