Kontrolnie z Katowicami (sparing odwołany)

 
2018-02-13

Dwa tygodnie przerwy tuż przed decydującą fazą sezonu to zbyt długo, więc trenerzy JKH GKS Jastrzębie i Tauronu KH GKS Katowice zdecydowali się na mecz kontrolny, który zostanie rozegrany w najbliższy piątek na lodowisku Jastor o godzinie 18:00. Podczas tego meczu Klub Kibica będzie również prowadził zapisy na wyjazdowe mecze pierwszej rundy Play-Off.

Ćwierćfinałowym rywalem JKH GKS Jastrzębie, podobnie jak przed rokiem będzie zespół TatrySki Podhale Nowy Targ. Rywalizacja (do czterech zwycięstw) rozpocznie się 24 i 25 lutego w Nowym Targu, a Klub Kibica podczas sparingu z Katowicami będzie prowadził zapisy na wyjazdowe mecze pod Tatrami. Szczegółowe informacje będzie można uzyskać od samych kibiców, którzy będą czekać na Was przy stoliku ustawionym tuż przy kasach na lodowisku Jastor.

tel./fax 32 476 16 50
Leśna 1, 44-335 Jastrzębie-Zdrój

Formularz kontakowy

 
 
 


 

Administratorem danych jest Jastrzębski Klub Hokejowy GKS Jastrzębie, ul. Leśna 1, 44-335 Jastrzębie-Zdrój. Dane wpisane w formularzu kontaktowym będą przetwarzane w celu udzielania odpowiedzi na przesłane zapytanie.

NASTĘPNY MECZ