Bilety na mecze ćwierćfinału

 
2018-02-23

W poniedziałek 26 lutego rusza sprzedaż biletów na ćwierćfinałowe mecze z TatrySki Podhale Nowy Targ. Na Jastorze rozegrane zostaną mecze numer trzy i cztery, które odbędą się odpowiednio 28 lutego i 1 marca. Na te spotkania będą obowiązywać nowe ceny biletów: 15 złotych za wejściówkę normalną, natomiast 10 złotych za bilet ulgowy.

Już w sobotę hokeiści JKH GKS Jastrzębie rozpoczną rywalizację w I rundzie Play-Off Polskiej Hokej Ligi. Ćwierćfinałowym rywalem ekipy znad czeskiej granicy będzie zespół TatrySki Podhale Nowy Targ. Walka o półfinał rozpocznie się pod Tatrami już w najbliższy weekend (sobota i niedziela), a na Jastor rywalizacja przeniesie się 28 lutego i 1 marca (obydwa spotkania rozpoczną się o godzinie 18:00).

Od poniedziałku w biurze klubu ruszy sprzedaż biletów na pierwsze mecze rozgrywane na lodowisku w Jastrzębiu-Zdroju. W pierwszej rundzie Play-Off będą obowiązywać nowe ceny biletów:

Bilet normalny - 15 złotych
Bilet ulgowy - 10 złotych

Właściciele karnetów na część zasadniczą sezonu 2017/2018 mogą zachować swoje miejsce na trybunie, ale warunkiem jest posiadanie w trakcie spotkania karnetu, który potwierdzi zajmowaną wcześniej miejscówkę. Sprzedaż biletów rozpocznie się w poniedziałek 26 lutego w biurze klubu, które czynne jest w godzinach od 8:00 do 14:00.

tel./fax 32 476 16 50
Leśna 1, 44-335 Jastrzębie-Zdrój

Formularz kontakowy

 
 
 


 

Administratorem danych jest Jastrzębski Klub Hokejowy GKS Jastrzębie, ul. Leśna 1, 44-335 Jastrzębie-Zdrój. Dane wpisane w formularzu kontaktowym będą przetwarzane w celu udzielania odpowiedzi na przesłane zapytanie.

NASTĘPNY MECZ