Mamy finał OOM juniora młodszego!

 
2018-03-03

W sobotnim półfinale XXIV Ogólnopolskiej Olimpiadzie Młodzieży w Sportach Zimowych JKH pewnie wygrał z rywalem zza miedzy - MOSM Tychy.

Wynik otworzył Dawid Wróblewski już w 2 minucie. Gdy w drugiej tercji bramkę na 4:1 zdobył w podwójnym osłabieniu Jan Sołtys wielu myślało, że już po meczu. Kolejne dwie bramki dla tyszan ustrzelił Jan Krzyżek (zanotował w spotkaniu hat-tricka, podobnie jak nasz zawodnik Jan Sołtys), co sprawiło, że drużyna MOSM Tychy złapała kontakt na 4:3 i szanse się wyrównały. W końcówce meczu to zawodnicy JKH dołożyli jeszcze trzy bramki i to oznaczało okazałe zwycięstwo i finał imprezy.

JKH GKS Jastrzębie - MOSM Tychy 7:3 (2:1, 2:1, 3:1)
1:0 Wróblewski Dawid-Blanik Jakub
2:0 Sołtys Jan-Wałęga Kamil-Kapusta Łukasz
2:1 Krzyżek Jan-Kaplyta Paweł
3:1 Wałęga Kamil-Sołtys Jan
4:1 Sołtys Jan-Wałęga Kamil
4:2 Krzyżek Jan-Yankouski Uladzislau
4:3 Krzyżek Jan-Langner Oskar
5:3 Misterkiewicz Kamil-Płachetka Marcin
6:3 Sołtys Jan-Misterkiewicz Kamil-Kapusta Łukasz
7:3 Wałęga Kamil-Sołtys Jan (do pustej bramki)

W drugiej parze półfinałowej TMH Polonia Bytom pokonała MKS Sokoły Toruń 4:1.

Jutro decydujące starcia o medale. W meczu o III miejsce (g. 11.00) MKS Sokoły Toruń zagrają z MOSM Tychy. W wielkim finale o g. 14.00 JKH GKS Jastrzębie zmierzy się z TMH Polonią Bytom.

Zadanie "Szkolenie i udział w rozgrywkach dzieci i młodzieży JKH GKS Jastrzębie" dofinansowane zostało przez Miasto Jastrzębie-Zdrój.

tel./fax 32 476 16 50
Leśna 1, 44-335 Jastrzębie-Zdrój

Formularz kontakowy

 
 
 


 

Administratorem danych jest Jastrzębski Klub Hokejowy GKS Jastrzębie, ul. Leśna 1, 44-335 Jastrzębie-Zdrój. Dane wpisane w formularzu kontaktowym będą przetwarzane w celu udzielania odpowiedzi na przesłane zapytanie.

NASTĘPNY MECZ