Spotkanie z kibicami

 
2018-03-23

W środę na lodowisku Jastor hokeiści JKH GKS Jastrzębie spotkali się z członkami Klubu Kibica, by podziękować w ten sposób za wsparcie z trybun w trakcie rozgrywek sezonu 2017/2018.

Spotkanie z najwierniejszymi sympatykami to idealna forma podziękowania za doping z trybun i obecność także na meczach wyjazdowych w trakcie minionego sezonu, w którym podopieczni Roberta Kalabera uplasowali się na piątej pozycji.

Pierwsza część wspólnej zabawy to dwugodzinna gra w Bubble Football (piłka nożna w dmuchanych kulach) z firmy Fight Ball z Radlina. Zdecydowaną przewagę mieli oczywiście hokeiści, którzy doskonale potrafią zachować równowagę, że o grze ciałem już nie wspominając. Najważniejsza oczywiście była sama zabawa i możliwość "spróbowania się" z zawodnikami.

Następnie wszyscy przeszli na lodowisko Jastor, gdzie odbyłą się impreza przy grillu. Tam wszyscy mogli sobie spokojnie porozmawiać, podsumować sezon i wymienić się własnymi spostrzeżeniami na temat minionych rozgrywek.

tel./fax 32 476 16 50
Leśna 1, 44-335 Jastrzębie-Zdrój

Formularz kontakowy

 
 
 


 

Administratorem danych jest Jastrzębski Klub Hokejowy GKS Jastrzębie, ul. Leśna 1, 44-335 Jastrzębie-Zdrój. Dane wpisane w formularzu kontaktowym będą przetwarzane w celu udzielania odpowiedzi na przesłane zapytanie.

NASTĘPNY MECZ