Jakub Grof zawodnikiem JKH (Statystyki)

 
2018-05-15

Jest pierwszy transfer przed sezonem 2018/2019. Nowym obrońcą JKH GKS Jastrzębie został Czech, Jakub Grof, który występował ostatnio w Tauronie KH GKS Katowice.

Urodzony w Karlowych Warach Jakub Grof to wychowanek tamtejszego klubu. W Polskiej Hokej Lidze rozegrał 50 spotkań. Zdobył w nich 30 punktów zaliczanych do klasyfikacji kanadyjskiej za 13 goli i 17 asyst. Wraz z Tauronem KH GKS Katowice sięgnął po srebrny medal mistrzostw Polski.

Sięgnięcie po doświadczonego czeskiego defensora to pierwsza roszada w ekipie dowodzonej przez słowackiego szkoleniowca Roberta Kalabera. Podczas gdy zawodnicy w pocie czoła szykują się do kolejnego sezonu, włodarze klubu kompletują skład zespołu.

W drużynie znad czeskiej granicy nie dojdzie jednak do kadrowej rewolucji, bo większość zawodników, którzy w poprzednich rozgrywkach reprezentowali JKH ma ważne kontrakty, a jedynie roszady będą dotyczyć przede wszystkim zawodników zagranicznych.

tel./fax 32 476 16 50
Leśna 1, 44-335 Jastrzębie-Zdrój

Formularz kontakowy

 
 
 


 

Administratorem danych jest Jastrzębski Klub Hokejowy GKS Jastrzębie, ul. Leśna 1, 44-335 Jastrzębie-Zdrój. Dane wpisane w formularzu kontaktowym będą przetwarzane w celu udzielania odpowiedzi na przesłane zapytanie.

NASTĘPNY MECZ