Kolejne roszady

 
2018-05-18

Grzegorz Radzieńciak to kolejny nowy nabytek JKH GKS Jastrzębie. Z drużyną znad czeskiej granicy żegnają się natomiast dwaj inni obrońcy, Vladimir Lukaczik oraz Ivan Jankovicz, którym serdecznie dziękujemy za występy w barwach JKH.

Nowa postać w ekipie Roberta Kalabera to 19-letni defensor. Grzegorz Radzieńciak urodził się w Lublinie, ale jest wychowankiem HUKS Warszawa. Stamtąd przeniósł się do Trzyńca, gdzie grał w drużynach młodzieżowych aż do tej pory. Radzieńciak to drugie wzmocnienie defensywy piątej drużyny z ubiegłego sezonu Polskiej Hokej Ligi. Wcześniej roczny kontrakt podpisał Jakub Grof.

Z jastrząbkiem na piersi nie zagrają z kolei Ivan Jankovicz i Vladimir Lukaczik. Pierwszy z nich w minionym sezonie rozegrał 42 spotkania dla JKH, w których strzelił dwa gole, dokładając do tego 7  asyst. Słowacki defensor wystąpił natomiast w 44 meczach, zdobywając w nich 8 bramek i 19 asyst. Serdecznie dziękujemy za grę w barwach JKH GKS i życzymy powodzenia w dalszej karierze.

W najbliższych dniach przewidziane są kolejne zmiany kadrowe, o których poinformujemy na łamach oficjalnej strony klubu.

tel./fax 32 476 16 50
Leśna 1, 44-335 Jastrzębie-Zdrój

Formularz kontakowy

 
 
 


 

Administratorem danych jest Jastrzębski Klub Hokejowy GKS Jastrzębie, ul. Leśna 1, 44-335 Jastrzębie-Zdrój. Dane wpisane w formularzu kontaktowym będą przetwarzane w celu udzielania odpowiedzi na przesłane zapytanie.

NASTĘPNY MECZ