W końcu urlop!

 
2018-07-07

Hokeiści JKH GKS Jastrzębie zakończyli pierwszy etap przygotowań do sezonu 2018/2019. Ponad trzy miesiąc e trwała tak zwana sucha zaprawa, po której podopieczni Roberta Kalabera udali się na upragnione dwutygodniowe urlopy.

Po zakończeniu poprzednich rozgrywek hokeiści znad czeskiej granicy mieli zaledwie dwa tygodnie wytchnienia, by znów przystąpić do ciężkiej pracy. Podczas pierwszego etapu przygotowań do sezonu 2018/2019 jastrzębianie znów mieli do dyspozycji większość obiektów Miejskiego Ośrodka Sportu i Rekreacji.

O odpowiedni plan ćwiczeń na siłowni zadbał dr Michał Wilk z Akademii Wychowania Fizycznego w Katowicach. Ponadto tak jak w poprzednich sezonach, hokeiści JKH mogli liczyć również na porządny wycisk od Kariny Onak, która zafundowała naszym zawodnikom między innymi Aerial Jogę.

Solidnie przepracowany pierwszy etap sprawił, że podopieczni Roberta Kalabera mogli z czystym sumieniem udać się na dwutygodniowe urlopy. Do zajęć jastrzębianie wrócą 23 lipca, by zacząć treningi na lodzie. Pierwszy mecz sparingowy JKH rozegra 31 lipca w czeskiej Ostrawie z beniaminkiem zaplecza czeskiej ekstraligii z Poruby.

tel./fax 32 476 16 50
Leśna 1, 44-335 Jastrzębie-Zdrój

Formularz kontakowy

 
 
 


 

Administratorem danych jest Jastrzębski Klub Hokejowy GKS Jastrzębie, ul. Leśna 1, 44-335 Jastrzębie-Zdrój. Dane wpisane w formularzu kontaktowym będą przetwarzane w celu udzielania odpowiedzi na przesłane zapytanie.

NASTĘPNY MECZ