OSTATNI MECZ

23.03.2017

JKH GKS Jastrzębie
4:2 PKH 2014 Gdańsk

TERMINARZ EKSTRALIGI

POLSKA HOKEJ LIGA
SEZON ZASADNICZY 2016/2017

Lp. Drużyny M PKT R
1. GKS Tychy 40 93 +94
2. Comarch Cracovia 40 89 +80
3. Podhale Nowy Targ 40 70 +29

M - mecze / PKT - punkty / R - różnica bramek ZOBACZ PEŁNĄ TABELĘ

POLSKA HOKEJ LIGA
PLAY-OFF 2016/2017 (TOP 3)

Zawodnik M P G A +/-
Leszek LASZKIEWICZ 5 5 1 4 -1
Tomáš KOMÍNEK 5 4 3 1 +3
Tomasz KULAS 5 3 1 2 +2

M - mecze / P - punkty / G - gole / A - asysty ZOBACZ PEŁNE STATYSTYKI

Mikrusy - Informacje

+

Krzysztof Cichy - Edyta Cybula - Dawid Kapusta - Michał Leszko - Mateusz Lubański - Szymon Mysłowski - Mateusz Mrowiec - Jakub Onak - Maciej Poręba - Jan Sobczak - Michael Stachecki - Bartłomiej Stolarski - Paweł Walas - Sebastian Wojciechowski - Filip Zmroczek - Błażej Damczyk - Igor Hareńczyk - Patryk Kaczmarski - Michał Kapiński - Adam Leśniok - Wiktor Makuła - Kacper Michalski -  Mikołaj Osiadły - Filip Oskwarek - Czesław Pasoń - Filip Petlakowski - Paweł Skrobiś - Mateusz Wasylkowski - Filip Wojciechowski - Wiktor Zając, Filip Chrobociński, Jakub Czyż, Jeremi Majchrzak, Tymoteusz Krawiec, Natan Gołofit

Trener: Mariusz Bernacki, Jacek Chrabański


TRENINGI:

25.03 (sobota) spotkanie z sędzią hokejowym w salceprasowej (w pierwszej i drugiej przerwie meczu MP Juniorów JKH-Naprzód Janów - początek meczu g.17.00)
27.03 (poniedziałek) g.14.20 (odbiór ze szkoły g.13.30), g.16.00 bramkarski (Sobecki)/mecz Mikrusów z Janowem (wyjazd g.14.00, mecz g.16.00)
Skład na Kojotki: Mateusz Mrowiec, Odrzywołek Alex, Krzysztof Cichy, Mateusz Lubański,  Michael Stachecki, Błażej Damczyk, Igor Hareńczyk - Patryk Kaczmarski - Michał Kapiński - Adam Leśniok, Filip Oskwarek, Czesław Pasoń - Filip Petlakowski - Paweł Skrobiś, Filip Chrobociński, Jakub Czyż, Jeremi Majchrzak, Tymoteusz Krawiec, Natan Gołofit.

28.03 (wtorek) g.8.00 (4c), pozostali g. 14.20 (odbiór ze szkoły g. 13.30)
29.03 (środa) 8.00 (4c-hala), 4c i pozostali g. 14.20 (odbiór ze szkoły g. 13.30), bramkarki g.15.45
30.03 (czwartek) WF TYLKO dla 4c w szkole na SALI 11.50-12.55 (skrócone lekcje w SP 20)
24.03 (piątek) g.8.00 na lodzie (4c), pozostali g.13.30 (odbiór ze szkoły g.12.30)

24.-26.3. 2017r. Turniej we Frýdek-Místek (rocznik 2007 i młodsi - wyżywienie we własnym zakresie)
25.03 (SOBOTA)
11:00-11:45 HC Stadion Vrchlabí - JKH (autobus wyjazd g.9.00)
12.45-13.45 konkurencje indywidualne
g.?? PLAY-OFF

25.03 (NIEDZIELA)
g.?? PLAY-OFF (autobus)

31.03-02.04 Turniej w Bohuminie (max 3 z 2005, 2006/2007, składka na wpisowe 640kc, w tym 2 obiady)
Skład na Bohumin: Dawid Kapusta, Kacper Michalski, Mikołaj Mrula, Kamil Fyda, Paweł Owczarzy, Edyta Cybula - Michał Leszko - Szymon Mysłowski - Jakub Onak - Maciej Poręba - Jan Sobczak - Bartłomiej Stolarski - Paweł Walas - Sebastian Wojciechowski - Filip Zmroczek - Mikołaj Osiadły - Mateusz Wasylkowski - Filip Wojciechowski - Wiktor Zając (skład może ulec zmianie)
31.03 (PIĄTEK)
JKH-HC RT Torax Poruba g.14.50 (wyjazd busem g.13.00)
01.04 (SOBOTA)
02.04 (NIEDZIELA)

21-23 04 2017r. Turniej Mini Hokeja w Jastrzębiu-Zdroju (rocznik 2007/2008 - 2 drużyny)

Numer rachunku bankowego  dla wpłacających składki przelewem: 20 8470 0001 2001 0060 0415 0001 (Bank Spółdzielczy w Jastrzębiu Zdroju)- proszę pisać za który miesiąc płacona jest składka.

KALENDARZMarzec 2017
Pn Wt Sr Cz Pi So Nd
12345
6789101112
13141516171819
20212223242526
2728293031
NASTĘPNY MECZ 2017-03-25 g. 17.00
JKH GKS Jastrzębie vs. MUKS Naprzód Janów
Dni Godziny Minuty
SPONSOR STRATEGICZNY:
SPONSOR GŁÓWNY:
PARTNERZY MEDIALNI:
PARTNER MARKETINGOWY:
ArtDay Agency
SPONSOR: