Komunikaty klubu

 
2016-04-12

To będzie wieczór pełen atrakcji. W niedzielę o godzinie 18:00 na lodowisku Jastor dojdzie do historycznego pojedynku, w którym wystąpią między innymi byli i obecni hokeiści JKH GKS Jastrzębie, czy pracownicy jastrzębskiego magistratu i MOSiR-u. Wstęp na spotkanie będzie darmowy, ale przy głównym wejściu na Jastor będzie można zakupić cegiełki w kwocie 5 i 10 złotych. Całkowity dochód z imprezy trafi do Zakładu Opiekuńczo-Leczniczego Betlejem w Jastrzębiu-Zdroju.

 
2016-04-10

Wszystko jest już jasne, jeśli chodzi o końcową klasyfikację Międzywojewódzkich Mistrzostw Młodzików. Brązowy medal zdobyli gospodarze, hokeiści JKH GKS Jastrzębie, którzy wysoko pokonali Sokoły Toruń (9:0). Finałowe starcie było już bardziej zacięte, a o tym, komu przypadnie złoto zdecydowały rzuty karne. To udany najazd Szymona Luszniaka dał Zagłębiu mistrzowski tytuł, natomiast połączone drużyny Cracovii i Krynicy musiały zadowolić się srebrnym krążkiem.

 
2016-04-07

Znamy cztery drużyny, które powalczą o medale Międzywojewódzkich Mistrzostw Polski Młodzików. Rywalizację w grupie A wygrała ekipa MKS Sokoły Toruń, a drugie miejsce zajęło Zagłębie Sosnowiec. Grupę B zwyciężyli natomiast hokeiści JKH GKS Jastrzębie, którzy w ostatnim meczu grupowym pokonali połączone ekipy z Krakowa i Krynicy w stosunku 12:9. Małopolska "koalicja" również wywalczyła awans do półfinału, w którym powalczy z Toruniem (sobota godz. 10:00). Trzy godziny później JKH zagra o finał z Sosnowcem.

 
2016-04-02

Za nami MIĘDZYNARODOWY TURNIEJ HOKEJA NA LODZIE drużyn rocznika 2006 oraz młodsi. Na jastrzębskim lodowisku, obok dwóch polskich ekip (MOSM Tychy i gospodarzy) zobaczyć można było drużyny zza naszej południowej granicy. Na zaproszenie JKH odpowiedziały dwa czeskie zespoły -  HC Bohumin i HC AZ Havířov 2010 oraz słowacki MŠHK Prievidza.

 
2016-04-01

Mistrzostwa Świata Dywizji IA zbliżają się wielkimi krokami. W rozgrywanym w katowickim Spodku turnieju nie zabraknie oczywiście jastrzębskich akcentów. Jednym z nich będą występy klubowych cheerleaderek. Tancerki z Eksplozji Tańca już szlifują formę przed występami w Katowicach.

 
2016-03-26

Z okazji Świąt Wielkanocnych życzymy naszym sponsorom, kibicom i sympatykom sportu zdrowych, radosnych Świąt. Dziękujemy że jesteście z nami !

 
tel./fax 32 476 16 50
Leśna 1, 44-335 Jastrzębie-Zdrój

Formularz kontakowy

 
 
 


 

Administratorem danych jest Jastrzębski Klub Hokejowy GKS Jastrzębie, ul. Leśna 1, 44-335 Jastrzębie-Zdrój. Dane wpisane w formularzu kontaktowym będą przetwarzane w celu udzielania odpowiedzi na przesłane zapytanie.

NASTĘPNY MECZ