Komunikaty klubu

 
2016-01-11

Za nami kolejna runda Śląskiej Ligi Mini Hokeja. W sobotę na jastrzębskim lodowisku zmierzyły się drużyny kategorii  2007/2008 z Tychów, Sosnowca, Janowa oraz gospodarze. Tego dnia zespół JKH nie był zbyt gościnny i wygrał zawody. Młodzi jastrzębianie toczyli wyrównany pojedynek tylko z rówieśnikami z Tychów. Pozostałe mecze zakończyły się zdecydowanymi zwycięstwami JKH.

 
2016-01-11

Słowacki obrońca, Vladimír Lukáčik nie wystąpi już w tym sezonie w barwach JKH GKS Jastrzębie. Kontuzja barku skutecznie uniemożliwiła zawodnikowi powrót na lód jeszcze w bieżących rozgrywkach.

 
2015-12-24

Zdrowa, szczęścia, spokoju, smacznego karpia i moczki - to tylko niektóre z pozycji, jakie znalazły się wśród życzeń od hokeistów JKH GKS Jastrzębie, którzy z okazji Świąt Bożego Narodzenia przekazali kibicom wicemistrza Polski jak najlepsze życzenia.

 
2015-12-23

Wystartowała ogólnopolska akcja Podaruj Dzieciom Sport. Dwa razy w roku – pod choinkę i na Dzień Dziecka –  Fundacja Sportowcy Dzieciom razem z największymi gwiazdami sportu apelować będzie do rodziców i dziadków by Podarowali Dzieciom Sport! Cel: promocja sportu oraz walka ze spadkiem aktywności fizycznej wśród dzieci i młodzieży. Partnerem akcji jest Polski Związek Hokeja na Lodzie.

 
2015-12-18

Zebrane w poprzednią niedzielę maskotki trafiły już do podopiecznych Wojewódzkiego Szpitala Rehabilitacyjnego w Jastrzębiu-Zdroju. W spotkaniu z dziećmi udział wzięli młodsi zawodnicy pierwszego zespołu: Jakub Stasiewicz, Krzysztof Dudkiewicz, Jakub Gimiński oraz Kamil Berggruen.

 
2015-12-18

W Polskiej Hokej Lidze trwa przerwa reprezentacyjna. W czwartek Polacy rozpoczęli od wygranej udział w turnieju z cyklu Euro Ice Hockey Challenge pokonując Włochów 2:0. Natomiast już w piątek reprezentacja do lat 20 zagra o awans do Dywizji IA.

 
tel./fax 32 476 16 50
Leśna 1, 44-335 Jastrzębie-Zdrój

Formularz kontakowy

 
 
 


 

NASTĘPNY MECZ