Mikrusy

 


Błażej Damczyk - Igor Hareńczyk - Michał Kapiński - Adam Leśniok - Alan Lis - Wiktor Makuła - Kacper Michalski - Alex Odrzywołek - Mikołaj Osiadły - Czesław Pasoń - Filip Petlakowski - Paweł Skrobiś - Mateusz Wasylkowski - Filip Wojciechowski - Kacper Wolak - Jakub Wolny - Wiktor Zając - Wiktor Breske - Filip Chrobociński - Jakub Czyż - Jakub Dąbrowa - Natan Gołofit - Tymoteusz Krawiec -Krzyształa Piotr -  Wiktor Landziński - Jeremi Majchrzak - Mateusz Midzierski - Przemysław Muzyka - Franciszek Zacharjasz - Łukasz Sikora - Mateusz Wałęga - Michał Kijas - Paweł Górny - Antoni Galant

Trener: JACEK CHRABAŃSKI, MARIUSZ BERNACKI

TRENINGI NA LODZIE:

19.01 (piątek) g. 8.00 (Vc), pozostali g.13.20 (odbiór ze szkoły g. 12.30) po zajęciach zabieramy sprzętz szatni nr 2 

22.01 (poniedziałek) g.8.00 (Vc-WF na hali), g. 14.20 (odbiór ze szkoły g. 13.30)/mecz Żaki Młodsze
23.01 (wtorek) g. 8.00 (Vc+IVb), pozostali g. 14.20 (odbiór ze szkoły g. 13.30)
24.01 (środa) g. 8.00 (Vc), pozostali g. 14.20 (odbiór ze szkoły g. 13.30), bramkarski g. 15.45
25.01 (czwartek) zajęcia g. 14.20 (odbiór ze szkoły g. 13.30)
26.01 (piątek) g. 8.00 (Vc), pozostali g.13.20 (odbiór ze szkoły g. 12.30) po zajęciach zabieramy sprzętz szatni nr 2 

BADANIA (ul. Zielona)
POTRZEBNE: DYSKIETKA ŚKCH i SKIEROWANIE OD LEKARZA RODZINNEGO
01.02 (czwartek) – roczniki 2004 - 2006 od godz. 15.15
08.02 (czwartek) – 2007-2008 od godz. 15.00
15.02 (czwartek) – 2009 i młodsi od godz. 15.00
22.02 (czwartek) termin dodatkowy od godz. 15.00

ROCZNIK 2009+2010 (tylko Breske F., Dylewski O., Gigla N., Jacak W., Zając J.)
wniosek o przyznanie licencji PZHL (2 podpisy rodziców/opiekunów prawnych+podpis zawodnika) + 2 zdjęcia


05.03.2018r. Finał IV Czerkawski Cup na Zimowym Narodowym 2018
Skład: Franciszek Zacharjasz-Maksymilian Szczęsny - Wiktor Breske - Filip Chrobociński - Jakub Czyż - Jakub Dąbrowa - Natan Gołofit - Tymoteusz Krawiec - Krzyształa Piotr - Wiktor Landziński - Jeremi Majchrzak - Mateusz Midzierski - Przemysław Muzyka - Łukasz Sikora - Mateusz Wałęga - Michał Kijas - Paweł Górny - Antoni Galant (skład może ulec zmianie)


23-25.03.2018r. turniej we Frydku-Mistku (r. 2007 i młodsi)

Numer rachunku bankowego  dla wpłacających składki przelewem: 20 8470 0001 2001 0060 0415 0001 (Bank Spółdzielczy w Jastrzębiu-Zdroju) - proszę pisać, za który miesiąc płacona jest składka (11x50zł na rok).


Sezon 2017/2018

>>TERMINARZ<< | >>TABELA<<

 DATA MECZ WYNIK
14.09.2017 JKH GKS JASTRZĘBIE - MOSM TYCHY 4:13
21.09.2017 MUKS NAPRZÓD JANÓW - JKH GKS JASTRZĘBIE 3:13
05.10.2017 JKH GKS JASTRZĘBIE - UKH UNIA OŚWIĘCIM 8:1
12.10.2017 UKS SIELEC SOSNOWIEC - JKH GKS JASTRZĘBIE 3:27
19.10.2017 JKH GKS JASTRZĘBIE - TMH POLONIA BYTOM 26:1
02.11.2017 KOJOTKI NAPRZÓD JANÓW - JKH GKS JASTRZĘBIE 1:6
27.11.2017 MOSM TYCHY - JKH GKS JASTRZĘBIE 11:5
30.11.2017 JKH GKS JASTRZĘBIE - MUKS NAPRZÓD JANÓW 9:9
07.12.2017 UKH UNIA OŚWIĘCIM - JKH GKS JASTRZĘBIE 0:6
14.12.2017 JKH GKS JASTRZĘBIE - UKS SIELEC SOSNOWIEC 20:4
11.01.2018 TMH POLONIA BYTOM - JKH GKS JASTRZĘBIE  0:14
18.01.2018 JKH GKS JASTRZĘBIE - KOJOTKI NAPRZÓD JANÓW  12:1
15.02.2018 JKH GKS JASTRZĘBIE - MOSM TYCHY  
22.02.2018 MUKS NAPRZÓD JANÓW - JKH GKS JASTRZĘBIE  
01.03.2018 JKH GKS JASTRZĘBIE - UKH UNIA OŚWIĘCIM  
15.03.2018 UKS SIELEC SOSNOWIEC - JKH GKS JASTRZĘBIE  
22.03.2018 JKH GKS JASTRZĘBIE - TMH POLONIA BYTOM  
29.03.2018 KOJOTKI NAPRZÓD JANÓW - JKH GKS JASTRZĘBIE  
tel./fax 32 476 16 50
Leśna 1, 44-335 Jastrzębie-Zdrój

Formularz kontakowy

 
 
 


 

NASTĘPNY MECZ