Relacje z meczów

 
2018-03-04

Hokeiści JKH GKS Jastrzębie zdobyli Nowy Targ! W niedzielny wieczór podopieczni Roberta Kalabera w pięknym stylu pokonali Podhale 4:1 (2:0, 2:1, 0:0) i tym samym wyszli na prowadzenie w rywalizacji o półfinał! Do awansu ekipa z Leśnej potrzebuje już tylko jednego zwycięstwa.

 
2018-03-01

Hokeiści JKH GKS Jastrzębie po raz drugi pokonali TatrySki Podhale Nowy Targ. Tym razem mecz rozstrzygnął się w trzech tercjach. W ćwierćfinałowej rywalizacji każda z drużyn skorzystała z atutu własnego lodowiska i wygrała po dwa mecze. Kolejne spotkanie odbędzie się już w niedzielę w Nowym Targu.

 
2018-02-28

Aż 65. minut czekali kibice na pierwsze i zarazem decydujące trafienie w trzecim meczu ćwierćfinału. O wygranej JKH zdecydowały rzuty karne i bezbłędny Ondrej Raszka, który zachował czyste konto. W piątej kolejce udany najazd Jana Homera, dał jastrzębianom upragnione zwycięstwo. W całej rywalizacji Podhale prowadzi 2:1. Kolejny mecz już w czwartek na Jastorze.

 
2018-02-25

Zespół TatrySki Podhale Nowy Targ w niedzielny wieczór wykonał drugi krok w stronę półfinału. "Szarotki" po zaciętym spotkaniu wygrały bez straty gola. Sytuacja hokeistów JKH GKS Jastrzębie jest nie do pozazdroszczenia ale wszystko jest jeszcze możliwe. Teraz walka o awans do najlepszej czwórki przeniesie się na Jastor.

 
2018-02-24

Nie udało się hokeistom JKH GKS Jastrzębie wygrać na Podhalu w pierwszym spotkaniu ćwierćfinałowej serii play-off. Nowotarżanie zwyciężyli po ciężkim i obfitującym w kary meczu. Kluczowym momentem spotkania była kara meczu dla Radka Nalewajki w drugiej tercji. Gospodarze wykorzystali pięciominutowy okres gry w przewadze i zdobyli dwie decydujące o losach meczu bramki. Szansa na rewanż już jutro w Nowym Targu.

 
2018-02-18

W ostatnim meczu rozgrywanego w Katowiach turnieju z cyklu Euro Ice Hockey Challenge o Puchar im. Prezydenta RP Lecha Kaczyńskiego Polacy przergali z Węgrami 2:3, a cały mecz bramki biało-czerwonych strzegł bramkarz JKH GKS Jastrzębie, Ondrej Raszka.

 
tel./fax 32 476 16 50
Leśna 1, 44-335 Jastrzębie-Zdrój

Formularz kontakowy

 
 
 


 

NASTĘPNY MECZ