Relacje z meczów

 
2018-01-30

Opłaciła się długa podróż do Gdańska. Po golach Vladimira Lukaczika, Dominika Pasia, Dominika Jarosza i Leszka Laszkiewicza hokeiści JKH GKS Jastrzębie pokonali MH Automatykę Gdańsk 4:1 i wracają do Jastrzębia-Zdroju z kompletem trzech punktów.

 
2018-01-28

Mimo heroicznej walki do samego końca jastrzębianie nie wywalczyli punktów w górniczych derbach. TAURON KH GKS Katowice wygrał 3:2 po golach Jakuba Grofa, Jesse'ego Rohtli i Radosława Sawickiego. Dla JKH trafili Dominik Nahunko i Tomasz Kulas.

 
2018-01-26

Ważne trzy punkty wywalczyli w Oświęcimiu hokeiści JKH GKS Jastrzębie. Podopieczni Roberta Kalabera nie poszli na żadne ustępstwa i wygrywając 4:1 na terenie rywala skutecznie zrewanżowali się Unii za domową porażkę z 9 stycznia bieżącego roku.

 
2018-01-21

JKH GKS Jastrzębie w końcu zwycięski na Jastorze. W spotkaniu 33. kolejki podopieczni Roberta Kalabera nie bez problemów pokonali na własnym lodowisku Anteo Naprzód Janów 4:2. Losy meczu rozstrzygnęły się dopiero w trzeciej odsłonie, gdy podczas gry w osłabieniu na 3:2 trafił Radosław Nalewajka, a wynik ustalił Vladimir Lukaczik strzelając do pustej bramki.

 
2018-01-19

Nieudanie rozpoczeli czwartą i ostatnią rundę sezonu zasadniczego Polskiej Hokej Ligi hokeiści JKH GKS Jastrzębie. Po rzutach karnych musieli na Jastorze uznać wyższość graczy Orlika Opole. Trzecia porażka z rzędu u siebie spowodowała, że przewaga nad piątym Podhalem Nowy Targ zmalała już tylko do trzech punktów.

 
2018-01-14

Zespół TatrySki Podhale Nowy Targ opuszcza Jastor z pełną pulą punktów. Górale dzięki dwóm golom zdobytym w premierowej odsłonie wygrali 2:1, a honorowe trafienie dla JKH przypadło w udziale Martinowi Vozdecky'emu. Kolejny mecz ligowy na Jastorze już w najbliższy piątek, gdy JKH podejmie Orlika Opole.

 
tel./fax 32 476 16 50
Leśna 1, 44-335 Jastrzębie-Zdrój

Formularz kontakowy

 
 
 


 

Administratorem danych jest Jastrzębski Klub Hokejowy GKS Jastrzębie, ul. Leśna 1, 44-335 Jastrzębie-Zdrój. Dane wpisane w formularzu kontaktowym będą przetwarzane w celu udzielania odpowiedzi na przesłane zapytanie.

NASTĘPNY MECZ