Relacje z meczów

 
2017-10-27

Historycznym sukcesem zakończyła się wyprawa do Gdańska. Jastrzębscy hokeiści poraz pierwszy w ekstraligowej historii klubu wygrali nad morzem. Pewne zwycięstwo nad Automatyką sprawiło, że pierwszy raz punkty znad Bałtyku pojechały do Jastrzębia.

 
2017-10-22

Warto było przyjść w niedzielny wieczór na lodowisko Jastor, gdzie po świetnym widowisku hokeiści JKH odprawili Tauron KH GKS Katowice po wygranej w stosunku 5:2. Po dwa trafienia na swoim koncie zapisali Tomasz Kominek i Dominik Paś, a pieczęć na wygranej w 60. minucie postawił Leszek Laszkiewicz.

 
2017-10-21

Od efektownej wygranej rozpoczeli drugą rundę hokeiści JKH GKS Jastrzębie. W Oświęcimiu pewnie pokonali graczy miejscowej Unii. Świetny występ zanotował Tomasz Kominek, który trafiąjąc do siatki Fikrta w każdej tercji skompletował hat-tricka. Pokaźne zwycięstwo znakomicie uświetniło jubileusz pięciuset rozegranych meczów w historii jastrzębskiego hokeja na najwyższym szczeblu rozgrywek krajowych.

 
2017-10-13

Kolejny thriller zafundowali kibicom hokeiści z Jastrzębia-Zdroju. Do wyłonienia zwycięzcy meczu z Orlikiem potrzebny był konkurs rzutów karnych. Opolanie wykorzystali jeden z najazdów i wygrali mecz. Orlik przerwał tym samym serię pięciu kolejnych zwycięstw JKH GKS Jastrzębie ale i tak kolejny punkt przywieziony z trudnego terenu powędrował na konto jastrzębian.

 
2017-10-08

Piątą wygraną z rzędu odnieśli hokeiści JKH GKS Jastrzębie. Po emocjonującym meczu pokonali na Jastorze nowotarskie "Szarotki". Jastrzębianie tym samym sprawili trenerowi Kalaberowi najlepszy prezent w dniu urodziny. Pokonali kolejnego faworyta do końcowego podium i przedłużyli passę zwycięstw.

 
2017-10-06

Czwarte z rzędu a trzecie z kolei na wyjeździe zwycięstwo odnieśli hokeiści JKH GKS Jastrzębie w rozgrywkach Polskiej Hokej Ligi. Wyższość naszej drużyny tym razem musieli uznać gracze Polonii Bytom. Rozpędzona młoda jastrzębska drużyna awansowała na pozycję wicelidera rozgrywek o mistrzostwo Polski!

 
tel./fax 32 476 16 50
Leśna 1, 44-335 Jastrzębie-Zdrój

Formularz kontakowy

 
 
 


 

NASTĘPNY MECZ