Relacje z meczów

 
2017-02-18

Hokeiści GKS-u Tychy wyciągnęli wnioski po ostatniej porażce na Jastorze i na zakończenie sezonu zasadniczego zrewanżowali się młodej ekipie Roberta Kalabera wygrywając u siebie aż 6:1. Jedyny gol dla JKH to dzieło Leszka Laszkiewicza, który w 14. minucie otworzył wynik meczu.

 
2017-02-15

Orlik Opole w końcu zaznał goryczy porażki na Jastorze, choć dwie minuty przed końcową opolanie prowadzili jeszcze 3:2. Wtedy do akcji wkroczył Radosław Nalewajka, który najpierw doprowadził do remisu, by kilkanaście minut później wykonać zwycięski rzut karny.

 
2017-02-11

W drugim meczu sparingowym jastrzębianie zrewanżowali się katowiczanom za czwartkową porażkę 3:6 i pokonali Tauron KH GKS Katowice 3:1. Gole dla JKH zdobyli Czesi: Tomasz Kominek oraz Jakub Kubesz, który dwukrotnie pokonał Matusza Kostura. Honorowe trafienie dla gości zapisał na swoim koncie Daniel Bogdziul.

 
2017-02-09

Trwa przerwa w rozgrywkach ligowych związana ze zgrupowaniem kadry oraz turniejem EIHC w Katowicach. Hokeiści JKH jednakk nie próżnują i szlifują formę przed fazą play-off. W pierwszym towarzyskim spotkaniu na Jastorze przegrali z ekipą GKS-u Katowice. Jutro szansa do rewanżu.

 
2017-02-05

Wszystko jest już jasne. Po przegranej 1:3 z Polonią Bytom hokeiści JKH GKS Jastrzębie zostaną na szóstym miejscu w tabeli Polskiej Hokej Ligi i w ćwierćfinale jastrzębianie zagrają z Podhalem Nowy Targ. Zanim zacznie się decydująca faza sezonu rozgrywki zostaną przerwane na dziesięć dni z powodu zgrupowania reprezentacji Polski, a później rozegrane zostaną ostatnie dwie kolejki.

 
2017-02-03

Aż trzynaście bramek padło w piątkowym spotkaniu w Nowym Targu, gdzie JKH przegrał z Podhalem 6:7 dopiero po rzutach karnych. Już po raz trzeci w tym sezonie regulaminowa godzina nie wystarczyła, by rozstrzygnąć losy meczu Podhale - JKH. Bardzo prawdopodobne, że właśnie te zespoły będą tworzyły jedną parę ćwierćfinałową w rundzie Play-Off, więc kibice w Nowym Targu mieli mały przedsmak tego, co ich czeka za niespełna trzy tygodnie.

 
tel./fax 32 476 16 50
Leśna 1, 44-335 Jastrzębie-Zdrój

Formularz kontakowy

 
 
 


 

NASTĘPNY MECZ