Relacje z meczów

 
2017-01-29

Po takich spotkaniach ręce same składają się do oklasków. Młodzi hokeiści JKH pewnie wypunktowali samego mistrza Polski, Comarch Cracovię pokonując Pasy aż 6:1. Kluczem do sukcesu była świetna postawa w bramce Davida Zabolotnego, który zatrzymał 48 z 49 strzałów oraz skutecznej postawy napastników, którzy wykorzystali jedną czwartą swoich sytuacji.

 
2017-01-28

Blisko czternaście miesięcy czekaliśmy na zwycięstwo z GKS-em Tychy i w końcu się doczekaliśmy! Po twardym boju hokeiści JKH GKS Jastrzębie pokonali wicemistrza Polski 2:1, a o wygranej zdecydowała doskonała trzecia odsłona, w której dla JKH trafili Radosław Nalewajka oraz Tobiasz Bigos. Tymczasem w niedzielę jastrzębskich kibiców czeka kolejny elektryzujący pojedynek, bo 29 stycznia na Jastor zawita aktualny mistrz kraju, Comarch Cracovia!

 
2017-01-22

Jastrzębska młodzież kolejny raz udowodniła, że drzemie w niej potencjał. Tym razem przekonał się o tym Orlik Opole, który dopiero w 3 tercji zapewnił sobie zwycięstwo. Miejscowi musieli wspiąć się na wyżyny swoich umiejętności, aby wygrać i zdobyć komplet punktów. Jastrzębianie osłabieni przede wszystkim brakiem trzech obrońców ponownie napędzili stracha faworytowi i na przełomie drugiej i trzeciej odsłony odrobili dwie bramki straty, ale trzy punkty uratował Orlikowi Michael Cichy.

 
2017-01-20

Fantastyczna pogoń hokeistów JKH GKS Jastrzębie, którzy odrobili trzy gole straty do Polonii Bytom i pokonali niebiesko-czerwonych po rzutach karnych w stosunku 4:3. Zwycięski najazd zapisał na swoim koncie niezawodny Tomasz Kominek, a wyrównanie to dzieło wracającego po kontuzji, Jana Latala.

 
2017-01-15

Dopiero w trzeciej odsłonie rozstrzygnęły się losy pojedynku z Podhalem Nowy Targ. Po 40. minutach gry był remis 2:2, ale w decydującej odsłonie przyjezdni podkręcili tempo i dołożyli trzy gole. Podhale wygrało 5:2, a bramki dla JKH zdobyli Radosław Nalewajka oraz Dominik Paś.

 
2017-01-13

Mimo trzech strzelonych bramek dotkliwej porażki pod Wawelem w piątek 13 doznali hokeiści JKH GKS Jastrzębie, którzy w ramach 33. kolejki PHL pozwolili hokeistom Cracovii na zdobycie dziesięciu goli. Problemy zdrowotne wykluczyły z gry Zabolotnego, Fuczika, Kulasa, Bigosa i Latala. Tym samym w jastrzębskiej bramce zadebiutował Mateusz Nowak. Pierwszego gola i pierwszą asystę dla ekstraligowego JKH zdobyli odpowiednio Jakub Michałowski i Bartosz Bichta.

 
tel./fax 32 476 16 50
Leśna 1, 44-335 Jastrzębie-Zdrój

Formularz kontakowy

 
 
 


 

NASTĘPNY MECZ