Relacje z meczów

 
2017-10-03

Kolejny dreszczowiec ze szczęśliwym zakończeniem zafundowali kibicom hokeiści JKH GKS Jastrzębie. Szczęście, które od początku derbowego spotkania w Katowicach dopisywało naszej drużynie, nie opuściło podopiecznych Roberta Kalabera także w dogrywce. Za sprawą naszej drużyny po raz pierwszy w sezonie gorzką pigułkę porażki musieli przełknąć hokeiści KH GKS Katowice.

 
2017-09-24

Mistrz Polski, Comarch Cracovia ograny na jego własnym terenie! Hokeiści JKH GKS Jastrzębie pokonali Pasy po rzutach karnych, a decydujący najazd w szóstej kolejce wykonał Jan Homer, dzięki któremu JKH wygrał 3:2. Dwa punkty wyszarpane Cracovii to jednak zasługa całego zespołu, ale na pewno na wyróżnienie zasłużyli jeszcze Tomasz Fuczik i Martin Vozdecky, który w piątej serii najazdów przedłużył nadzieję na zwycięstwo.

 
2017-09-22

Zgodnie z planem przebiegało spotkanie 5. kolejki Polskiej Hokej Ligi, w którym JKH GKS Jastrzębie pokonał młodzież SMS-u PZHL U20 Katowice 7:1. Hattrickiem popisało się dwóch jastrzębian. Leszek Laszkiewicz, który zbliża się do stu goli ekstraligowych zdobytych w barwach JKH oraz Tomasz Kominek.

 
2017-09-19

Faworyt sprostał zadaniu, bo GKS Tychy wygrał na Jastorze 4:1, ale jastrzębianie tanio skóry nie sprzedali. Podopieczni Roberta Kalabera do końca walczyli o poprawę rezultatu, ale rywal na więcej już nie pozwolił i trzy punkty zasłużenie pojechały do Tychów.

 
2017-09-17

Z jednym punktem kończą pierwszy w tym sezonie mecz wyjazdowy hokeiści JKH GKS Jastrzębie. Podopieczni Roberta Kalabera przegrali po dogrywce z Naprzodem Janów w stosunku 2:3, a ze złotego gola w 64. minucie ucieszył się Mateusz Adamus. Czasu na rozpamiętywanie pierwszej w sezonie porażki nie ma, bo już we wtorek JKH zagra u siebie z GKS-em Tychy.

 
2017-09-15

Drugi mecz w sezonie i drugie zwycięstwo odnieśli hokeiści JKH GKS Jastrzębie. Tym razem pewnie na Jastorze pokonali gości z Gdańska, którzy wracają nad Bałtyk z bagażem pięciu bramek. Z dobrej strony pokazał się zagraniczny zaciąg JKH, który zdobył wszystkie bramki.

 
tel./fax 32 476 16 50
Leśna 1, 44-335 Jastrzębie-Zdrój

Formularz kontakowy

 
 
 


 

NASTĘPNY MECZ