Relacje z meczów

 
2018-01-12

Trzy tercje nie wystarczyły do wyłonienia zwycięzcy hokejowego pojedynku bytomian z jastrzębianami. Dopiero dogrywka przyniosła rozstrzygnięcie, z którego bardziej byli zadowoleni goście z Jastrzębia. Złotego gola na wagę dwóch punktów zdobył Martin Vozdecky, były gracz Polonii Bytom.

 
2018-01-09

Pierwszy raz w tym roku hokeiści JKH GKS Jastrzębie musieli przełknąć gorycz porażki. Sposób na podopiecznych Roberta Kalabera znalazła Unia Oświęcim, która wygrała na Jastorze 5:4, zadając decydujący cios w ostatniej minucie meczu.

 
2018-01-07

JKH GKS Jastrzębie w końcu znalazł sposób na GKS Tychy. Po fantastycznym widowisku jastrzębianie pokonali zespół z "piwnego" miasta zadając decydujący cios w dogrywce. W 63. minucie na wagę zwycięstwa trafił Jakub Kubesz, a w trakcie regulaminowych 60. minut swoją setną ekstraligową bramkę w barwach JKH zdobył Leszek Laszkiewicz!

 
2018-01-04

Po raz drugi w tym sezonie ekipa znad czeskiej granicy wywozi zwycięstwo z Krakowa. Hokeiści JKH GKS Jastrzębie pokonali Comarch Cracovię 4:3, a decydujący o losach meczu rzut karny wykonał Tomasz Kulas. Wcześniej, jeszcze w regulaminowych 60. minutach gry Rafała Radziszewskiego dwa razy pokonał Radosław Nalewajka, a grający pomimo choroby Leszek Laszkiewicz trafiając w 59. minucie przedłużył mecz o dogrywkę i rzuty karne.

 
2017-12-27

Mimo ambitnej walki do samego końca hokeiści JKH GKS Jastrzębie nie zagrają w finale Lotto Pucharu Polski. W rzutach karnych lepszy okazał się GKS Tychy, który ostatecznie wygrał 3:2 i to zespół z "piwnego" miasta powalczy o Puchar z Comarch Cracovią, która w drugim półfinale odprawiła Tauron KH GKS Katowice pokonując rywali 6:2.

 
2017-12-22

Prezent na Święta sprawili swoim fanom hokeiści JKH GKS Jastrzębie. W ostatnim ligowym spotkaniu w tym roku pokonali niebezpieczną ekipą z Gdańska. Trzy punkty do swojego okazałego dorobu dołożył Leszek Laszkiewicz. Wychowanek jastrzębskiego klubu zdobył kolejne dwa gole. Drugie trafienie było wyjątkowym bo jubileuszowym, pięćsetnym golem "Laszki" w historii występów na najwyższym szczeblu rozgrywek o mistrzostwo Polski w hokeju na lodzie.

 
tel./fax 32 476 16 50
Leśna 1, 44-335 Jastrzębie-Zdrój

Formularz kontakowy

 
 
 


 

Administratorem danych jest Jastrzębski Klub Hokejowy GKS Jastrzębie, ul. Leśna 1, 44-335 Jastrzębie-Zdrój. Dane wpisane w formularzu kontaktowym będą przetwarzane w celu udzielania odpowiedzi na przesłane zapytanie.

NASTĘPNY MECZ