OSTATNI MECZ

26.03.2017

TMH Polonia Bytom
4:7 JKH GKS Jastrzębie

TERMINARZ EKSTRALIGI

POLSKA HOKEJ LIGA
SEZON ZASADNICZY 2016/2017

Lp. Drużyny M PKT R
1. GKS Tychy 40 93 +94
2. Comarch Cracovia 40 89 +80
3. Podhale Nowy Targ 40 70 +29

M - mecze / PKT - punkty / R - różnica bramek ZOBACZ PEŁNĄ TABELĘ

POLSKA HOKEJ LIGA
PLAY-OFF 2016/2017 (TOP 3)

Zawodnik M P G A +/-
Leszek LASZKIEWICZ 5 5 1 4 -1
Tomáš KOMÍNEK 5 4 3 1 +3
Tomasz KULAS 5 3 1 2 +2

M - mecze / P - punkty / G - gole / A - asysty ZOBACZ PEŁNE STATYSTYKI

Terminarz

Sparingi rozwiń
Sezon 2016/2017
1. HC RT Torax Poruba JKH GKS Jastrzębie 4:0 (0:0, 2:0, 2:0)
2. JKH GKS Jastrzębie TMH POLONIA Bytom 6:4 (1:2, 2:0, 3:2)
3. JKH GKS Jastrzębie HC VÍTKOVICE U23 3:1 (1:0, 1:1, 1:0)
4. TMH POLONIA Bytom JKH GKS Jastrzębie 1:2 (1:0, 0:2, 0:0)
5. VHK Robe Vsetin JKH GKS Jastrzębie 5:1 (2:0, 2:0, 1:1)
6. JKH GKS Jastrzębie GKS Katowice 1:2 (0:1, 1:1, 0:0)
7. JKH GKS Jastrzębie GKS Tychy 2:6 (1:1, 0:3, 1:2)
8. JKH GKS Jastrzębie KH GKS Katowice 2:0 (0:0; 1:0; 1:0)
9. JKH GKS Jastrzębie TAURON KH GKS Katowice 3:6 (1:2, 1:2, 1:2)
10. JKH GKS Jastrzębie TAURON KH GKS Katowice 3:1 (1:0, 1:0, 1:1)
V. TURNIEJ O PUCHAR RT TORAZ W PORUBIE 2016
1. SŁOWACJA U20 JKH GKS Jastrzębie 3:2 k. (1:2, 1:0, 0:0, 1:0k.)
2. JKH GKS Jastrzębie HC VÍTKOVICE U23 4:3 (2:1, 2:0, 0:2)
3. HC RT Torax Poruba JKH GKS Jastrzębie 3:1 (1:0, 2:0, 0:1)
Sezon 2016/2017 - 1. Runda rozwiń
1 kolejka - sezon zasadniczy
1. GKS Tychy SMS PZHL 13:2 (4:0, 4:1, 5:1)
2. KS Unia Nesta Mires Toruń 7:1 (2:0, 2:1, 3:0)
3. TatrySki Podhale KH GKS Katowice 3:2 (0:1, 3:0, 0:1)
4. JKH GKS Jastrzębie Stoczniowiec 2014 5:2 (3:1, 2:0, 0:1)
5. Tempish Polonia PGE ORLIK Opole 5:4 d. (2:0, 0:2, 2:2, d. 1:0)
2 kolejka - sezon zasadniczy
1. KS Unia Stoczniowiec 2014 4:2 (3:0, 1:0, 0:2)
2. JKH GKS Jastrzębie KH GKS Katowice 3:1 (1:1, 1:0, 1:0)
3. Nesta Mires Toruń Tempish Polonia 1:3 (0:3, 1:0, 0:0)
4. SMS PZHL TatrySki Podhale 4:7 (3:3, 0:2, 1:2)
5. COMARCH CRACOVIA GKS Tychy 1:4 (0:1, 1:2, 0:1)
3 kolejka - sezon zasadniczy
1. TatrySki Podhale COMARCH CRACOVIA 3:4 (1:0, 1:3, 1:1)
2. KS Unia KH GKS Katowice 2:0 (0:0, 0:0, 2:0)
3. Tempish Polonia Stoczniowiec 2014 5:2 (2:1, 1:0, 2:1)
4. JKH GKS Jastrzębie SMS PZHL 3:0 (1:0, 0:0, 2:0)
5. PGE Orlik Opole Nesta Mires Toruń 8:2 (2:1, 3:1, 3:0)
4 kolejka - sezon zasadniczy
1. GKS Tychy TatrySki Podhale 2:3 d. (0:1, 0:0, 2:1, d. 0:1)
2. PGE Orlik Opole Stoczniowiec 2014 6:2 (0:1, 4:1, 2:0)
3. COMARCH CRACOVIA JKH GKS Jastrzębie 4:2 (1:0, 3:1, 0:1)
4. SMS PZHL KS Unia 2:8 (0:3, 2:3, 0:2)
5. KH GKS Katowice Tempish Polonia 0:2 (0:0, 0:2, 0:0)
5 kolejka - sezon zasadniczy
1. Nesta Mires Toruń Stoczniowiec 2014 4:3 (2:2, 2:0, 0:1)
2. PGE Orlik Opole KH GKS Katowice 4:2 (1:0, 0:2, 3:0)
3. KS Unia Comarch Cracovia 2:5 (1:2, 0:1, 1:2)
4. JKH GKS Jastrzębie GKS Tychy 2:9 (0:0, 0:5, 2:4)
5. Tempish Polonia SMS PZHL 4:1 (1:1, 1:0, 2:0)
6 kolejka - sezon zasadniczy
1. GKS Tychy KS Unia 9:1 (3:0, 5:0, 1:1)
2. TatrySki Podhale JKH GKS Jastrzębie 1:2 d. (0:0, 1:0, 0:1, d. 0:1)
3. KH GKS Katowice Nesta Mires Toruń 5:2 (0:0, 4:1, 1:1)
4. Comarch Cracovia Tempish Polonia 5:3 (1:0, 2:1, 2:2)
5. SMS PZHL PGE Orlik Opole 0:10 (0:6, 0:4, 0:0)
7 kolejka - sezon zasadniczy
1. KS Unia TatrySki Podhale 2:5 (1:1, 0:3, 1:1)
2. Tempish Polonia GKS Tychy 1:2 d. (0:1, 1:0, 0:0, d. 0:1)
3. PGE Orlik Opole Comarch Cracovia 3:5 (2:2, 1:1, 0:2)
4. Nesta Mires Toruń SMS PZHL 7:2 (2:1, 3:1, 2:0)
5. Stoczniowiec 2014 KH GKS Katowice 2:3 d. (0:0, 1:0, 1:2, d. 0:1)
8 kolejka - sezon zasadniczy
1. SMS PZHL Stoczniowiec 2014 0:3 (0:1, 0:0, 0:2)
2. GKS Tychy PGE Orlik Opole 3:0 (0:0, 1:0, 2:0)
3. TatrySki Podhale Tempish Polonia 4:2 (1:1, 1:0, 2:1)
4. JKH GKS Jastrzębie KS Unia 0:1 d. (0:0, 0:0, 0:0, d. 0:1)
5. Comarch Cracovia Nesta Mires Toruń 7:4 (4:1, 1:2, 2:1)
9 kolejka - sezon zasadniczy
1. Tempish Polonia JKH GKS Jastrzębie 3:2 d. (1:0, 1:0, 0:2, d. 1:0)
2. PGE Orlik Opole TatrySki Podhale 3:1 (1:0, 1:1, 1:0)
3. Stoczniowiec 2014 Comarch Cracovia 0:5 (0:0, 0:3, 0:2)
4. KH GKS Katowice SMS PZHL 4:1 (2:0, 1:0, 1:1)
5. Nesta Mires Toruń GKS Tychy 4:5 d. (1:0, 2:2, 1:2, d. 0:1)
10 kolejka - sezon zasadniczy
1. GKS Tychy Stoczniowiec 2014 5:0 (1:0, 1:0, 3:0)
2. KS Unia Tempish Polonia 1:3 (1:0, 0:2, 0:1)
3. TatrySki Podhale Nesta Mires Toruń 7:1 (2:0, 3:0, 2:1)
4. JKH GKS Jastrzębie PGE Orlik Opole 3:4 k. (0:0, 1:2, 2:1, d. 0:0, k. 0:2)
5. Comarch Cracovia KH GKS Katowice 9:1 (2:0, 5:1, 2:0)
11 kolejka - sezon zasadniczy
1. PGE Orlik Opole KS Unia 4:2 (2:0, 1:0, 1:2)
2. Stoczniowiec 2014 TatrySki Podhale 5:7 (2:1, 2:3, 1:3)
3. KH GKS Katowice GKS Tychy 2:4 (2:2, 0:1, 0:1)
4. SMS PZHL Comarch Cracovia 2:9 (0:4, 1:3, 1:2)
5. Nesta Mires Toruń JKH GKS Jastrzębie 2:3 (1:1, 0:2, 1:0)
Sezon 2016/2017 - 2. Runda rozwiń
12 kolejka - sezon zasadniczy
1. Stoczniowiec 2014 JKH GKS Jastrzębie 4:3 (3:0, 0:2, 1:1)
2. KH GKS Katowice TatrySki Podhale 2:7 (2:3, 0:0, 0:4)
3. Nesta Mires Toruń KS Unia 3:6 (3:0, 0:3, 0:3)
4. PGE Orlik Opole Tempish Polonia 1:2 (1:1, 0:1, 0:0)
5. SMS PZHL GKS Tychy 3:5 (1:1, 1:2, 1:2)
13 kolejka - sezon zasadniczy
1. Stoczniowiec 2014 KS Unia 4:5 k. (2:0, 1:2, 1:2, d. 0:0, k. 2:3)
2. KH GKS Katowice JKH GKS Jastrzębie 1:3 (1:0, 0:1, 0:2)
3. GKS Tychy Comarch Cracovia 2:1 (0:0, 0:0, 2:1)
4. Tempish Polonia Nesta Mires Toruń 5:4 (1:3, 1:0, 3:1)
5. TatrySki Podhale SMS PZHL 8:2 (1:2, 4:0, 3:0)
14 kolejka - sezon zasadniczy
1. KH GKS Katowice KS Unia 1:0 k. (0:0, 0:0, 0:0, d. 0:0, k. 3:2)
2. Comarch Cracovia TatrySki Podhale 4:3 (1:0, 1:3, 2:0)
3. Stoczniowiec 2014 Tempish Polonia 0:3 (0:0, 0:1, 0:2)
4. Nesta Mires Toruń PGE Orlik Opole 2:1 k. (1:0, 0:0, 0:1, d. 0:0, k. 1:0)
5. SMS PZHL JKH GKS Jastrzębie 1:15 (0:5, 0:3, 1:7)
15 kolejka - sezon zasadniczy
1. TatrySki Podhale GKS Tychy 4:2 (0:0, 2:0, 2:2)
2. KS Unia SMS PZHL 7:2 (3:0, 1:2, 3:0)
3. Stoczniowiec 2014 PGE Orlik Opole 1:3 (1:0, 0:1, 0:2)
4. Tempish Polonia KH GKS Katowice 0:2 (0:0, 0:0, 0:2)
5. JKH GKS Jastrzębie Comarch Cracovia 2:1 k. (1:1, 0:0, 0:0, d. 0:0, k. 2:1)
16 kolejka - sezon zasadniczy
1. Comarch Cracovia KS Unia 3:1 (1:0, 1:0, 1:1)
2. KH GKS Katowice PGE Orlik Opole 4:2 (2:0, 0:2, 2:0)
3. Stoczniowiec 2014 Nesta Mires Toruń 0:2 (0:0, 0:0, 0:2)
4. SMS PZHL Tempish Polonia 1:8 (0:4, 1:3, 0:1)
5. GKS Tychy JKH GKS Jastrzębie 6:2 (2:0, 3:1, 1:1)
17 kolejka - sezon zasadniczy
1. Tempish Polonia Comarch Cracovia 0:9 (0:5, 0:1, 0:3)
2. KS Unia GKS Tychy 2:1 (0:0, 0:0, 2:1)
3. JKH GKS Jastrzębie TatrySki Podhale 2:3 (1:0, 0:1, 1:2)
4. Nesta Mires Toruń KH GKS Katowice 2:4 (1:2, 0:1, 1:1)
5. PGE Orlik Opole SMS PZHL 8:1 (1:0, 4:0, 3:1)
18 kolejka - sezon zasadniczy
1. TatrySki Podhale KS Unia 4:0 (1:0, 1:0, 2:0)
2. GKS Tychy Tempish Polonia 4:0 (0:0, 0:0, 4:0)
3. Comarch Cracovia PGE Orlik Opole 5:1 (2:0, 1:1, 2:0)
4. KH GKS Katowice Stoczniowiec 2014 6:2 (1:0, 3:1, 2:1)
5. SMS PZHL Nesta Mires Toruń 3:5 (0:2, 2:1, 1:2)
19 kolejka - sezon zasadniczy
1. Stoczniowiec 2014 SMS PZHL 7:2 (2:1, 1:1, 4:0)
2. KS Unia JKH GKS Jastrzębie 4:2 (1:0, 1:1, 2:1)
3. Tempish Polonia TatrySki Podhale 3:2 (2:0, 0:0, 1:2)
4. Nesta Mires Toruń Comarch Cracovia 5:7 (1:2, 0:4, 4:1)
5. PGE Orlik Opole GKS Tychy 1:2 (0:1, 0:0, 1:1)
20 kolejka - sezon zasadniczy
1. GKS Tychy Nesta Mires Toruń 12:2 (3:1, 7:1, 2:0)
2. SMS PZHL KH GKS Katowice 2:4 (1:0, 1:3, 0:1)
3. JKH GKS Jastrzębie Tempish Polonia 4:0 (1:0, 3:0, 0:0)
4. TatrySki Podhale PGE Orlik Opole 3:4 (1:1, 2:2, 0:1)
5. Comarch Cracovia Stoczniowiec 2014 7:2 (2:2, 3:0, 2:0)
21 kolejka - sezon zasadniczy
1. KH GKS Katowice Comarch Cracovia 3:1 (1:0, 2:1, 0:0)
2. PGE Orlik Opole JKH GKS Jastrzębie 2:4 (1:1, 0:2, 1:1)
3. Tempish Polonia KS Unia 3:2 d. (1:0, 1:1, 0:1, d. 1:0)
4. Nesta Mires Toruń TatrySki Podhale 2:3 (2:0, 0:1, 0:2)
5. Stoczniowiec 2014 GKS Tychy 2:7 (1:3, 0:2, 1:2)
22 kolejka - sezon zasadniczy
1. KS Unia PGE Orlik Opole 3:2 k. (1:0, 0:2, 1:0, d. 0:0, k. 2:1)
2. JKH GKS Jastrzębie Nesta Mires Toruń 5:1 (2:0, 1:0, 2:1)
3. TatrySki Podhale Stoczniowiec 2014 7:1 (1:0, 2:0, 4:1)
4. GKS Tychy KH GKS Katowice 6:2 (4:2, 2:0, 0:0)
5. Comarch Cracovia SMS PZHL 13:0 (4:0, 4:0, 5:0)
Sezon 2016/2017 - 3. Runda (grupa silniejsza) rozwiń
23 kolejka - sezon zasadniczy
1. GKS Tychy PGE Orlik Opole 3:0 (1:0, 2:0, 0:0)
2. TatrySki Podhale Tempish Polonia 2:4 (1:0, 1:3, 0:1)
3. Comarch Cracovia JKH GKS Jastrzębie 2:0 (0:0, 1:0, 1:0)
24 kolejka - sezon zasadniczy
1. JKH GKS Jastrzębie TatrySki Podhale 4:7 (2:3, 0:1, 2:3)
2. PGE Orlik Opole Tempish Polonia 5:0 (3:0, 0:0, 2:0)
3. GKS Tychy Comarch Cracovia 5:2 (2:1, 1:0, 2:1)
25 kolejka - sezon zasadniczy
1. TatrySki Podhale GKS Tychy 3:2 d. (1:0, 0:2, 1:0, d. 1:0)
2. Tempish Polonia JKH GKS Jastrzębie 2:1 (0:0, 1:1, 1:0)
3. Comarch Cracovia PGE Orlik Opole 5:3 (1:2, 1:1, 3:0)
26 kolejka - sezon zasadniczy
1. GKS Tychy Tempish Polonia 2:1 (0:0, 0:1, 2:0)
2. PGE Orlik Opole JKH GKS Jastrzębie 6:2 (2:0, 1:1, 3:1)
3. Comarch Cracovia TatrySki Podhale 4:2 (1:1, 3:1, 0:0)
27 kolejka - sezon zasadniczy
1. TatrySki Podhale PGE Orlik Opole 4:3 (1:1, 1:2, 2:0)
2. Tempish Polonia Comarch Cracovia 3:2 k. (0:0, 0:1, 2:1, d. 0:0, k. 1:0)
3. JKH GKS Jastrzębie GKS Tychy 0:3 (0:0, 0:0, 0:3)
Sezon 2016/2017 - 3. Runda (grupa słabsza) rozwiń
23 kolejka - sezon zasadniczy
1. TAURON GKS Katowice SMS PZHL Sosnowiec 4:0 (1:0, 1:0, 2:0)
2. Nesta Mires Toruń MH Automatyka Gdańsk 5:4 k. (2:1, 1:0, 1:3, d. 0:0, k. 1:0)
24 kolejka - sezon zasadniczy
1. KS Unia Oświęcim TAURON GKS Katowice 3:1 (0:0, 2:0, 1:1)
2. SMS PZHL Sosnowiec Nesta Mires Toruń 4:5 d. (2:2, 1:1, 1:1, d. 0:1)
25 kolejka - sezon zasadniczy
1. Nesta Mires Toruń KS Unia Oświęcim 5:6 (0:1, 2:3, 3:2)
2. SMS PZHL Sosnowiec MH Automatyka Gdańsk 1:7 (0:2, 1:1, 0:4)
26 kolejka - sezon zasadniczy
1. KS Unia Oświęcim MH Automatyka Gdańsk 5:1 (1:1, 2:0, 2:0)
2. TAURON GKS Katowice Nesta Mires Toruń 2:3 d. (0:1, 0:0, 2:1, d. 0:1)
27 kolejka - sezon zasadniczy
1. SMS PZHL Sosnowiec KS Unia Oświęcim 2:13 (0:3, 0:4, 2:6)
2. MH Automatyka Gdańsk TAURON GKS Katowice 3:5 (0:1, 1:2, 2:2)
Sezon 2016/2017 - 4. Runda (grupa silniejsza) rozwiń
28 kolejka - sezon zasadniczy
1. JKH GKS Jastrzębie Comarch Cracovia 2:5 (0:2, 1:3, 1:0)
2. Tempish Polonia TatrySki Podhale 2:3 (0:1, 2:2, 0:0)
3. PGE Orlik Opole GKS Tychy 3:5 (1:2, 2:0, 0:3)
29 kolejka - sezon zasadniczy
1. Tempish Polonia PGE Orlik Opole 3:2 d. (1:0, 1:2, 0:0, d. 1:0)
2. TatrySki Podhale JKH GKS Jastrzębie 2:1 d. (0:0, 1:0, 0:1, d. 1:0)
3. Comarch Cracovia GKS Tychy 2:5 (0:1, 0:2, 2:2)
30 kolejka - sezon zasadniczy
1. GKS Tychy TatrySki Podhale 8:5 (1:2, 4:0, 3:3)
2. PGE Orlik Opole Comarch Cracovia 2:7 (1:3, 1:1, 0:3)
3. JKH GKS Jastrzębie Tempish Polonia 2:1 (1:0, 1:1, 0:0)
31 kolejka - sezon zasadniczy
1. JKH GKS Jastrzębie PGE Orlik Opole 2:3 (0:1, 1:2, 1:0)
2. Tempish Polonia GKS Tychy 1:3 (1:0, 0:2, 0:1)
3. TatrySki Podhale Comarch Cracovia 4:5 d. (1:0, 2:3, 1:1, d. 0:1)
32 kolejka - sezon zasadniczy
1. PGE Orlik Opole TatrySki Podhale 2:3 (1:1, 1:1, 0:1)
2. GKS Tychy JKH GKS Jastrzębie 4:1 (2:0, 0:1, 2:0)
3. Comarch Cracovia Tempish Polonia 3:0 (2:0, 1:0, 0:0)
Sezon 2016/2017 - 4. Runda (grupa słabsza) rozwiń
28 kolejka - sezon zasadniczy
1. SMS PZHL Sosnowiec TAURON GKS Katowice 0:7 (0:2, 0:1, 0:4)
2. MH Automatyka Gdańsk Nesta Mires Toruń 7:6 (3:3, 3:2, 1:1)
29 kolejka - sezon zasadniczy
1. Nesta Mires Toruń SMS PZHL Sosnowiec 12:2 (3:0, 4:0, 5:2)
2. TAURON GKS Katowice KS Unia Oświęcim 1:2 (0:2, 1:0, 0:0)
30 kolejka - sezon zasadniczy
1. KS Unia Oświęcim Nesta Mires Toruń 5:2 (1:0, 2:0, 2:2)
2. MH Automatyka Gdańsk SMS PZHL Sosnowiec 10:0 (5:0, 3:0, 2:0)
31 kolejka - sezon zasadniczy
1. MH Automatyka Gdańsk KS Unia Oświęcim 0:1 (0:0, 0:0, 0:1)
2. Nesta Mires Toruń TAURON GKS Katowice 6:5 d. (1:1, 2:2, 2:2, d. 1:0)
32 kolejka - sezon zasadniczy
1. KS Unia Oświęcim SMS PZHL Sosnowiec 8:2 (3:0, 3:1, 2:1)
2. TAURON GKS Katowice MH Automatyka Gdańsk 4:3 (1:1, 1:0, 2:2)
Sezon 2016/2017 - 5. Runda (grupa silniejsza) rozwiń
33 kolejka - sezon zasadniczy
1. GKS Tychy PGE Orlik Opole 4:3 d. (1:1, 2:0, 0:2, d. 1:0)
2. TatrySki Podhale Tempish Polonia 5:3 (1:1, 2:1, 2:1)
3. Comarch Cracovia JKH GKS Jastrzębie 10:3 (2:0, 4:2, 4:1)
34 kolejka - sezon zasadniczy
1. GKS Tychy Comarch Cracovia 3:5 (2:1, 0:0, 1:4)
2. JKH GKS Jastrzębie TatrySki Podhale 2:5 (0:2, 2:0, 0:3)
3. PGE Orlik Opole Tempish Polonia 3:2 (0:1, 2:0, 1:1)
35 kolejka - sezon zasadniczy
1. TatrySki Podhale GKS Tychy 2:1 (0:0, 1:0, 1:1)
2. Tempish Polonia JKH GKS Jastrzębie 3:4 k. (2:0, 1:1, 0:2, d. 0:0, k. 0:1)
3. Comarch Cracovia PGE Orlik Opole 3:0 (0:0, 1:0, 2:0)
36 kolejka - sezon zasadniczy
1. PGE Orlik Opole JKH GKS Jastrzębie 3:2 (1:0, 1:1, 1:1)
2. GKS Tychy Tempish Polonia 3:4 d. (1:0, 0:2, 2:1, d. 0:1)
3. Comarch Cracovia TatrySki Podhale 4:1 (1:1, 1:0, 2:0)
37 kolejka - sezon zasadniczy
1. TatrySki Podhale PGE Orlik Opole 0:3 (0:0, 0:1, 0:2)
2. Tempish Polonia Comarch Cracovia 2:4 (0:0, 1:1, 1:3)
3. JKH GKS Jastrzębie GKS Tychy 2:1 (0:0, 0:1, 2:0)
Sezon 2016/2017 - 5. Runda (grupa słabsza) rozwiń
33 kolejka - sezon zasadniczy
1. TAURON GKS Katowice SMS PZHL Sosnowiec 6:1 (2:1, 1:0, 3:0)
2. MH Automatyka Gdańsk Nesta Mires Toruń 8:1 (4:0, 1:0, 3:1)
34 kolejka - sezon zasadniczy
1. SMS PZHL Sosnowiec Nesta Mires Toruń 0:12 (0:5, 0:3, 0:4)
2. KS Unia Oświęcim TAURON GKS Katowice 2:4 (0:1, 2:1, 0:2)
35 kolejka - sezon zasadniczy
1. Nesta Mires Toruń KS Unia Oświęcim 3:1 (0:1, 2:0, 1:0)
2. MH Automatyka Gdańsk SMS PZHL Sosnowiec 0:11 (0:3, 0:3, 0:5)
36 kolejka - sezon zasadniczy
1. KS Unia Oświęcim MH Automatyka Gdańsk 3:2 (0:0, 1:1, 2:1)
2. TAURON GKS Katowice Nesta Mires Toruń 3:4 k. (1:0, 2:1, 0:2, d. 0:0, k. 1:2)
37 kolejka - sezon zasadniczy
1. SMS PZHL Sosnowiec KS Unia Oświęcim 2:10 (0:2, 1:4, 1:4)
2. MH Automatyka Gdańsk TAURON GKS Katowice 2:3 (1:2, 1:1, 0:0)
Sezon 2016/2017 - 6. Runda (grupa silniejsza) rozwiń
38 kolejka - sezon zasadniczy
1. PGE Orlik Opole GKS Tychy 1:4 (0:1, 0:2, 1:1)
2. JKH GKS Jastrzębie Comarch Cracovia 6:1 (4:1, 1:0, 1:0)
3. Tempish Polonia TatrySki Podhale 7:3 (3:1, 2:1, 2:1)
39 kolejka - sezon zasadniczy
1. Tempish Polonia PGE Orlik Opole 2:1 d. (0:0, 0:1, 1:0, d. 1:0)
2. TatrySki Podhale JKH GKS Jastrzębie 7:6 k. (2:1, 2:2, 2:3, d. 0:0, k. 2:1)
3. Comarch Cracovia GKS Tychy 1:4 (1:1, 0:1, 0:2)
40 kolejka - sezon zasadniczy
1. PGE Orlik Opole Comarch Cracovia 4:3 k. (2:3, 1:0, 0:0, d. 0:0, k. 2:1)
2. GKS Tychy TatrySki Podhale 4:3 (3:0, 0:2, 1:1)
3. JKH GKS Jastrzębie Tempish Polonia 1:3 (1:0, 0:1, 0:2)
41 kolejka - sezon zasadniczy
1. JKH GKS Jastrzębie PGE Orlik Opole 4:3 k. (1:0, 1:2, 1:1, d. 0:0, k. 1:0)
2. Tempish Polonia GKS Tychy 4:0 (0:0, 2:0, 2:0)
3. TatrySki Podhale Comarch Cracovia 3:5 (2:2, 0:1, 1:2)
42 kolejka - sezon zasadniczy
1. PGE Orlik Opole TatrySki Podhale 1:0 (0:0, 0:0, 1:0)
2. Comarch Cracovia Tempish Polonia 1:4 (1:1, 0:2, 0:1)
3. GKS Tychy JKH GKS Jastrzębie 6:1 (3:1, 2:0, 1:0)
Sezon 2016/2017 - 6. Runda (grupa słabsza) rozwiń
38 kolejka - sezon zasadniczy
1. Nesta Mires Toruń MH Automatyka Gdańsk 7:1 (2:0, 2:0, 3:1)
2. SMS PZHL Sosnowiec TAURON GKS Katowice 3:6 (2:3, 1:2, 0:1)
39 kolejka - sezon zasadniczy
1. Nesta Mires Toruń SMS PZHL Sosnowiec 12:2 (3:1, 8:1, 1:0)
2. TAURON GKS Katowice KS Unia Oświęcim 3:4 k. (1:2, 1:0, 1:1, d. 0:0, k. 0:2)
40 kolejka - sezon zasadniczy
1. MH Automatyka Gdańsk SMS PZHL Sosnowiec 5:2 (1:2, 1:0, 3:0)
2. KS Unia Oświęcim Nesta Mires Toruń 7:2 (3:2, 2:0, 2:0)
41 kolejka - sezon zasadniczy
1. MH Automatyka Gdańsk KS Unia Oświęcim 8:4 (3:3, 3:1, 2:0)
2. Nesta Mires Toruń TAURON GKS Katowice 5:2 (3:1, 0:1, 2:0)
42 kolejka - sezon zasadniczy
1. KS Unia Oświęcim SMS PZHL Sosnowiec 8:0 (2:0, 3:0, 3:0)
2. TAURON GKS Katowice MH Automatyka Gdańsk 3:0 (0:0, 0:0, 3:0)
Sezon 2016/2017 - PLAY-OFF - 1. Runda (do 4 zwycięstw) rozwiń
Ćwierćfinał 1
1. GKS Tychy TAURON GKS Katowice 4:1 (0:0, 2:1, 2:0)
2. GKS Tychy TAURON GKS Katowice 2:0 (1:0, 0:0, 1:0)
3. TAURON GKS Katowice GKS Tychy 2:5 (0:2, 0:2, 2:1)
4. TAURON GKS Katowice GKS Tychy 0:4 (0:0, 0:3, 0:1)
Ćwierćfinał 2
1. Comarch Cracovia KS Unia Oświęcim 5:2 (1:1, 3:0, 1:1)
2. Comarch Cracovia KS Unia Oświęcim 3:4 d. (1:1, 2:0, 0:2, d. 0:1)
3. KS Unia Oświęcim Comarch Cracovia 2:3 k. (0:2, 2:0, 0:0, d. 0:0, k. 0:2)
4. KS Unia Oświęcim Comarch Cracovia 2:3 d. (0:1, 2:0, 0:1, d. 0:1)
5. Comarch Cracovia KS Unia Oświęcim 6:4 (2:1, 2:2, 2:1)
Ćwierćfinał 3
1. TatrySki Podhale JKH GKS Jastrzębie 4:2 (1:1, 1:0, 2:1)
2. TatrySki Podhale JKH GKS Jastrzębie 2:1 (0:1, 0:0, 2:0)
3. JKH GKS Jastrzębie TatrySki Podhale 3:1 (0:0, 1:1, 2:0)
4. JKH GKS Jastrzębie TatrySki Podhale 2:3 d. (0:2, 1:0, 1:0, d. 0:1)
5. TatrySki Podhale JKH GKS Jastrzębie 3:2 (1:0, 1:1, 1:1)
Ćwierćfinał 4
1. Tempish Polonia PGE Orlik Opole 6:3 (1:1, 3:1, 2:1)
2. Tempish Polonia PGE Orlik Opole 4:3 (1:1, 0:1, 3:1)
3. PGE Orlik Opole Tempish Polonia 5:2 (0:0, 2:1, 3:1)
4. PGE Orlik Opole Tempish Polonia 2:5 (0:2, 0:1, 2:2)
5. Tempish Polonia PGE Orlik Opole 5:2 (2:0, 2:1, 1:1)
Sezon 2016/2017 - PLAY-OFF - 2. Runda (do 4 zwycięstw) rozwiń
Półfinał 1
1. GKS Tychy Tempish Polonia 3:0 (0:0, 1:0, 2:0)
2. GKS Tychy Tempish Polonia 3:2 (2:0, 0:0, 1:2)
3. Tempish Polonia GKS Tychy 2:3 d. (0:2, 1:0, 1:0, d. 0:1)
4. Tempish Polonia GKS Tychy 1:3 (0:1, 1:1, 0:1)
Półfinał 2
1. Comarch Cracovia TatrySki Podhale 7:3 (5:2, 0:0, 2:1)
2. Comarch Cracovia TatrySki Podhale 4:3 (1:1, 1:1, 2:1)
3. TatrySki Podhale Comarch Cracovia 1:2 (0:1, 1:0, 0:1)
4. TatrySki Podhale Comarch Cracovia 1:3 (0:1, 1:0, 0:2)
Sezon 2016/2017 - PLAY-OFF - 3. Runda zwiń
Finał (do 4 zwycięstw)
1. GKS Tychy Comarch Cracovia 3:2 (0:2, 2:0, 1:0)
2. GKS Tychy Comarch Cracovia 4:2 (1:2, 2:0, 1:0)
3. Comarch Cracovia GKS Tychy 7:4 (3:1, 2:1, 2:2)
4. Comarch Cracovia GKS Tychy 1:3 (1:2, 0:1, 0:0)
5. GKS Tychy Comarch Cracovia 2:4 (0:2, 1:1, 1:1)
6. Comarch Cracovia GKS Tychy 4:2 (0:1, 3:1, 1:0)
7. GKS Tychy Comarch Cracovia 1:2 d. (0:1, 1:0, 0:0, d. 0:1)
o 3. miejsce (do 2 zwycięstw)
1. TatrySki Podhale Tempish Polonia 1:3 (0:1, 1:1, 0:1)
2. Tempish Polonia TatrySki Podhale 1:0 d. (0:0, 0:0, 0:0, d. 1:0)
Sezon 2016/2017 - PLAY-OUT (do 4 zwycięstw) rozwiń
Mecz nr 1
1. Nesta Mires Toruń MH Automatyka Gdańsk 2:3 (0:2, 0:0, 2:1)
Mecz nr 2
1. Nesta Mires Toruń MH Automatyka Gdańsk 4:1 (3:1, 1:0, 0:0)
Mecz nr 3
1. MH Automatyka Gdańsk Nesta Mires Toruń 6:2 (3:0, 0:1, 3:1)
Mecz nr 4
1. MH Automatyka Gdańsk Nesta Mires Toruń 4:2 (1:1, 3:1, 0:0)
Mecz nr 5
1. Nesta Mires Toruń MH Automatyka Gdańsk 3:2 (1:0, 1:1, 1:1)
Mecz nr 6
1. MH Automatyka Gdańsk Nesta Mires Toruń 5:1 (1:0, 2:1, 2:0)
Mistrzostwa Polski Juniorów 2017 rozwiń
21.03.2017
1. UKS Zagłębie Sosnowiec MKS Sokoły Toruń 4:0 (0:0, 1:0, 3:0)
2. TMH Polonia Bytom MUKS Naprzód Janów 5:7 (1:3, 3:2, 1:2)
3. MMKS Podhale Nowy Targ PKH 2014 Gdańsk 4:8 (1:3, 2:2, 1:3)
4. JKH GKS Jastrzębie UKH Unia Oświęcim 6:0 (2:0, 3:0, 1:0)
22.03.2017
1. MKS Sokoły Toruń MUKS Naprzód Janów 0:7 (0:5, 0:1, 0:1)
2. UKS Zagłębie Sosnowiec TMH Polonia Bytom 2:7 (2:2, 0:1, 0:4)
3. PKH 2014 Gdańsk UKS Unia Oświęcim 6:5 (4:3, 2:1, 0:1)
4. MMKS Podhale Nowy Targ JKH GKS Jastrzębie 0:10 (0:1, 0:4, 0:5)
23.03.2017
1. TMH Polonia Bytom MKS Sokoły Toruń 9:5 (5:2, 3:1, 1:2)
2. MUKS Naprzód Janów UKS Zagłębie Sosnowiec 3:6 (1:0, 2:2, 0:4)
3. UKS Unia Oświęcim MMKS Podhale Nowy Targ 3:1 (2:0, 1:0, 0:1)
4. JKH GKS Jastrzębie PKH 2014 Gdańsk 4:2 (2:0, 1:0, 1:2)
25.03.2017 - PÓŁFINAŁ
1. TMH Polonia Bytom PKH 2014 Gdańsk 2:3 (1:0, 1:1, 0:2)
2. JKH GKS Jastrzębie MUKS Naprzód Janów 1:2 d. (0:0, 1:0, 0:1, d. 0:1)
26.03.2017 - MECZ O 3 MIEJSCE
1. TMH Polonia Bytom JKH GKS Jastrzębie 4:7 (0:1, 3:3, 1:3)
26.03.2017 - FINAŁ
1. PKH 2014 Gdańsk MUKS Naprzód Janów 7:0 (3:0, 2:0, 2:0)
KALENDARZMaj 2017
Pn Wt Sr Cz Pi So Nd
1234567
891011121314
15161718192021
22232425262728
293031
SPONSOR STRATEGICZNY:
SPONSOR GŁÓWNY:
PARTNERZY MEDIALNI:
PARTNER MARKETINGOWY:
ArtDay Agency
SPONSOR: