Wszystkie

 
2018-01-19

Zarząd klubu JKH GKS Jastrzębie już teraz przystępuje do budowy drużyny na sezon 2018/2019. Na początek zapadła decyzja o zatrzymaniu w zespole Leszka Laszkiewicza, w którym Zarząd widzi lidera drużyny. Wkrótce mają nastąpić dalsze posunięcia kadrowe.

 
2018-01-19

Przed zespołami Polskiej Hokej Ligi ostatnia runda sezonu zasadniczego. Jastrzębianie czwartą rundę rozgrywek rozpoczną od domowego starcia z Orlikiem Opole. Pulę domowych porażek na ten miesiąc podopieczni Roberta Kalabera mają już wykorzystaną, więc w piątkowy wieczór dla hokeistów JKH liczą się tylko trzy punkty.

 
2018-01-14

Zespół TatrySki Podhale Nowy Targ opuszcza Jastor z pełną pulą punktów. Górale dzięki dwóm golom zdobytym w premierowej odsłonie wygrali 2:1, a honorowe trafienie dla JKH przypadło w udziale Martinowi Vozdecky'emu. Kolejny mecz ligowy na Jastorze już w najbliższy piątek, gdy JKH podejmie Orlika Opole.

 
2018-01-13

Kolejna hokejowa niedziela przed kibicami znad czeskiej granicy. W meczu 31. kolejki Polskiej Hokej Ligi JKH GKS Jastrzębie podejmie na Jastorze ekipę TatrySki Podhale Nowy Targ. Do obejrzenia na własne oczy starcia tych drużyn nie trzeba raczej nikogo zachęcać, bo pojedynki śląsko-góralskie zawsze dostarczały kibicom sporo emocji. Dlatego w niedzielny wieczór warto "wpaść" na Jastor. Początek meczu JKH - Podhale jak zwykle o godzinie 18:00.

 
2018-01-12

Trzy tercje nie wystarczyły do wyłonienia zwycięzcy hokejowego pojedynku bytomian z jastrzębianami. Dopiero dogrywka przyniosła rozstrzygnięcie, z którego bardziej byli zadowoleni goście z Jastrzębia. Złotego gola na wagę dwóch punktów zdobył Martin Vozdecky, były gracz Polonii Bytom.

 
2018-01-11

W piątek hokeiści JKH GKS Jastrzębie będą mogli się odkuć za ostatnią porażkę z Unią Oświęcim. Podopiecznych Roberta Kalabera czeka jednak trudnie zadanie, bo JKH zagra w Bytomiu z Polonią, która ostatnio odprawiła z kwitkiem Comarch Cracovię.

 
tel./fax 32 476 16 50
Leśna 1, 44-335 Jastrzębie-Zdrój

Formularz kontakowy

 
 
 


 

NASTĘPNY MECZ