Wszystkie

 
2017-09-24

Znamy już kilka szczegółów dotyczących stanu zdrowia Kamila Świerskiego. Napastnik JKH GKS Jastrzębie narzeka na ból głowy, ale wraz zespołem wraca do Jastrzębia-Zdroju po wygranym w stosunku 3:2 spotkaniu. Prosto z autobusu uda się na szczegółowe badania do Wojewódzkiego Szpitala nr 2.

 
2017-09-24

Mistrz Polski, Comarch Cracovia ograny na jego własnym terenie! Hokeiści JKH GKS Jastrzębie pokonali Pasy po rzutach karnych, a decydujący najazd w szóstej kolejce wykonał Jan Homer, dzięki któremu JKH wygrał 3:2. Dwa punkty wyszarpane Cracovii to jednak zasługa całego zespołu, ale na pewno na wyróżnienie zasłużyli jeszcze Tomasz Fuczik i Martin Vozdecky, który w piątej serii najazdów przedłużył nadzieję na zwycięstwo.

 
2017-09-23

Przed jastrzębskimi hokeistami piekielnie trudne zadanie. W szóstej kolejce Polskiej Hokej Ligi jastrzębianie zagrają pod Wawelem z Comarch Cracovią. To aktualny mistrz Polski, świeżo upieczony zdobywca Superpucharu Polski, a także aktualny wicelider rozgrywek.

 
2017-09-22

Zgodnie z planem przebiegało spotkanie 5. kolejki Polskiej Hokej Ligi, w którym JKH GKS Jastrzębie pokonał młodzież SMS-u PZHL U20 Katowice 7:1. Hattrickiem popisało się dwóch jastrzębian. Leszek Laszkiewicz, który zbliża się do stu goli ekstraligowych zdobytych w barwach JKH oraz Tomasz Kominek.

 
2017-09-21

Piątkowe starcie hokeistów JKH GKS Jastrzębie z młodzieżą SMS-u PZHL Katowice wszyscy uczniowie szkół podstawowych, gimnazjów i średnich z Jastrzębia-Zdroju obejrzą za darmo! Warunkiem bezpłatnego wstępu jest okazanie ważnej legitymacji szkolnej.

 
2017-09-19

Faworyt sprostał zadaniu, bo GKS Tychy wygrał na Jastorze 4:1, ale jastrzębianie tanio skóry nie sprzedali. Podopieczni Roberta Kalabera do końca walczyli o poprawę rezultatu, ale rywal na więcej już nie pozwolił i trzy punkty zasłużenie pojechały do Tychów.

 
tel./fax 32 476 16 50
Leśna 1, 44-335 Jastrzębie-Zdrój

Formularz kontakowy

 
 
 


 

NASTĘPNY MECZ