Wszystkie

 
2018-03-08

Po pełnym emocji i dramaturgii siódmym meczu ćwierćfinału w grze o medale pozostały "Szarotki". Losy tej niezwykle zaciętej rywalizacji rozstrzygnęły się w rzutach karnych. Jastrzębianie przegrali ale nie mają się czego wstydzić. Dla mocniejszego personalnie Podhala byli równorzędnym rywalem. Seniorzy kończą rozgrywki ligowe na piątym miejscu. Dziękujemy za 45 ligowych meczów, 26 zwycięstw i 142 strzelone bramki. Dziękujemy za turniej finałowy Puchar Polski. Dziękujemy za heroiczną walką bo ona jest najważniejsza. Z pewnością doświadczenie jakie zdobył młody jastrzębski zespół zaprocentuje w przyszłości. Ćwierćfinałowa seria playoff z 2018 roku na długo pozostanie w pamięci hokeistów i kibiców.

 
2018-03-07

Siódmy mecz wyłoni rywala dla GKS-u Tychy, który wciąż czeka na zwycięzcę rywalizacji pomiędzy hokeistami TatrySki Podhale Nowy Targ, a JKH GKS Jastrzębie. Wszystko wyjaśni się w czwartkowy wieczór w Nowym Targu. Początek spotkania godnych siebie rywali zaplanowano na godzinę 18:00.

 
2018-03-06

Walka o półfinał wciąż nierozstrzygnięta. W szóstym meczu rywalizacji hokeiści Podhala Nowy Targ wyszarpali zwycięstwo w ostatniej sekundzie meczu. Gola na wagę siódmego meczu przed własną publicznością zdobył Elvijs Biezais, który trafił tuż przed końcową syreną. GKS Tychy swojego rywala w półfinale pozna 8 marca, gdy Podhale podejmie JKH pod Tatrami.

 
2018-03-06

Dobra passa JKH trwa! Bardzo dobre wiadomości napłynęły z Warszawy, gdzie zakończył się Finał Ogólnopolskiego Turnieju Mini Hokeja na Lodzie IV Czerkawski Cup na Zimowym Narodowym 2018. W turnieju rywalizowali zawodnicy z rocznika 2008 i młodsi. W finale tej imprezy młodzi hokeiści JKH GKS Jastrzębie ulegli po zaciętym boju ŁKH Łódź 0:2, co oznaczało zajęcie drugiego miejsca w Polsce! Drużyna UKH Unia Oświęcim po wygranej z MOSM Tychy zajęła trzecią lokatę.

 
2018-03-05

Po niedzielnej wygranej w Nowym Targu hokeiści JKH GKS Jastrzębie są już o krok od awansu do półfinału Polskiej Hokej Ligi. Ekipie znad czeskiej granicy brakuje tylko jednego zwycięstwa.

 
2018-03-04

Hokeiści JKH GKS Jastrzębie zdobyli Nowy Targ! W niedzielny wieczór podopieczni Roberta Kalabera w pięknym stylu pokonali Podhale 4:1 (2:0, 2:1, 0:0) i tym samym wyszli na prowadzenie w rywalizacji o półfinał! Do awansu ekipa z Leśnej potrzebuje już tylko jednego zwycięstwa.

 
tel./fax 32 476 16 50
Leśna 1, 44-335 Jastrzębie-Zdrój

Formularz kontakowy

 
 
 


 

NASTĘPNY MECZ