Wszystkie

 
2015-01-15

Dwie drużyny ze Śląska będą ostatnimi rywalami JKH GKS Jastrzębie na tym etapie sezonu zasadniczego. Już w piątek hokeiści JKH udadzą się do Katowic na mecz z HC GKS, gdzie podopieczni Róberta Kalábera muszą się wywiązać z roli faworyta.

 
2015-01-14
Jastrzębski Klub Hokejowy GKS Jastrzębie włączył się do akcji Snow Eagle Challenge. Projekt ma walczyć ze spadkiem aktywności fizycznej wśród dzieci i młodzieży.
 
2015-01-11

Wzorem lat ubiegłych JKH GKS Jastrzębie wsparł Wielką Orkiestrę Świątecznej Pomocy. Kij z autografem zawodnika, koszulka meczowa z podpisami całej drużyny to tylko niektóre gadżety, które klub przekazał na aukcję.

 
2015-01-11

W bezpośrednim meczu o trzecią lokatę na koniec pierwszej części sezonu zasadniczego JKH GKS Jastrzębie pokonał Comarch Cracovię 6:2. Ciężar zdobywania bramek wzięły na siebie pierwsza i druga formacja jastrzębian. Dwa gole zdobył Jan Steber, a po jednym dołożyli Petr Polodna, Maciej Urbanowicz, Mateusz Danieluk oraz Artem Bondariev.

 
2015-01-10

Już przed starciem JKH GKS Jastrzębie - Comarch Cracovia wiadomo, że emocji nie zabraknie. Bezpośredni mecz tych zespołów może zdecydować o tym, która z ekip zajmie czwarte miejsce przed podziałem na grupy, a która będzie mogła powalczyć jeszcze o wyższe miejsce.

 
2015-01-09

Nie udało się hokeistom JKH GKS odnieść czwartego zwycięstwa w sezonie nad Unią Oświęcim. Tym samym zakończyła się trwająca od prawie roku zwycięska passa jastrzębian, którzy z Unitami wygrali siedem meczów z rzędu. O wygranej miejscowych przesądził najazd Jirziego Zdenka.

 
tel./fax 32 476 16 50
Leśna 1, 44-335 Jastrzębie-Zdrój

Formularz kontakowy

 
 
 


 

NASTĘPNY MECZ