Wszystkie

 
2017-12-24

Tuż po świętach cztery najlepsze zespoły Polskiej Hokej Ligi wezmą udział w turnieju finałowym Pucharu Polski. Jastrzębian czeka trudny pojedynek z liderem, GKS-em Tychy. Przed pięcioma laty, gdy JKH sięgał po historyczne trofeum, też nikt nie stawiał na ekipę znad czeskiej granicy, a mimo to jastrzębianie odprawili w półfinale właśnie Tychy, a w finale ograli faworyzowany zespół z Sanoka. Z tamtej drużyny w JKH został jeszcze Richard Bordowski, który wierzy, że sukces ten można powtórzyć.

 
2017-12-22

Prezent na Święta sprawili swoim fanom hokeiści JKH GKS Jastrzębie. W ostatnim ligowym spotkaniu w tym roku pokonali niebezpieczną ekipą z Gdańska. Trzy punkty do swojego okazałego dorobu dołożył Leszek Laszkiewicz. Wychowanek jastrzębskiego klubu zdobył kolejne dwa gole. Drugie trafienie było wyjątkowym bo jubileuszowym, pięćsetnym golem "Laszki" w historii występów na najwyższym szczeblu rozgrywek o mistrzostwo Polski w hokeju na lodzie.

 
2017-12-21

W piątek 22 grudnia hokeiści JKH GKS Jastrzębie rozegrają ostatni w 2017 roku mecz ligowy. Podopieczni Roberta Kalabera podejmą na Jastorze MH Automatykę Gdańsk, a podczas starcia 27. kolejki Polskiej Hokej Ligi zorganizowana zostanie piąta edycja akcji Teddy Bear Toss. Dla kibiców, którzy na mecz z Gdańskiem przyniosą maskotki przygotowaliśmy niższe ceny biletów.

 
2017-12-19

Niezwykle zacięte derby obejrzeli w Satelicie kibice hokeja. Po dwóch tercjach prowadzili jastrzębianie. W trzeciej tercji gospodarze zdołali jednak przechylić szalę zwycięstwa na swoją stronę. Decydującego gola zdobyli na 18 sekund przed upływem regulaminowych 60 minut.

 
2017-12-18

Bilety na LOTTO Puchar Polski już od 10zł! Kupisz je na ebilet.pl lub w kasie hali w Krakowie!

10 i 15 złotych będą kosztować bilety na jeden mecz finałowego turnieju LOTTO Pucharu Polski w hokeju na lodzie, który 27 i 28 grudnia odbędzie się w Krakowie. W serwisie ebilet.pl sprzedaż wejściówek ruszy jutro (wtorek, 19. grudnia) o godz. 14:00. W wyznaczonych godzinach bilety będzie można zakupić także osobiście w kasie hali przy Siedleckiego 7.

 
2017-12-18

Drużyny Polskiej Hokej Ligi wracają na tafle po szesnastu dniach przerwy spowodowanej obowiązkami reprezentacyjnymi. W swoim przedostatnim w tym roku ligowym starciu jastrzębianie zagrają na wyjeździe z GKS-em Katowice.

 
tel./fax 32 476 16 50
Leśna 1, 44-335 Jastrzębie-Zdrój

Formularz kontakowy

 
 
 


 

NASTĘPNY MECZ