Wszystkie

 
2018-02-28

Po dwóch spotkaniach w Nowym Targu ćwierćfinałowa rywalizacja przenosi się na Jastor, gdzie hokeiści JKH GKS Jastrzębie rozegrają kolejne mecze z Podhalem. Obydwa pierwsze starcia padły łupem popularnych Szarotek, ale do półfinału awansuje ten zespół, który wygra cztery mecze. Dlatego warto w środę i czwartek przyjść na Jastor i wesprzeć hokeistów JKH w walce o powrót do gry!

 
2018-02-25

Zespół TatrySki Podhale Nowy Targ w niedzielny wieczór wykonał drugi krok w stronę półfinału. "Szarotki" po zaciętym spotkaniu wygrały bez straty gola. Sytuacja hokeistów JKH GKS Jastrzębie jest nie do pozazdroszczenia ale wszystko jest jeszcze możliwe. Teraz walka o awans do najlepszej czwórki przeniesie się na Jastor.

 
2018-02-24

Nie udało się hokeistom JKH GKS Jastrzębie wygrać na Podhalu w pierwszym spotkaniu ćwierćfinałowej serii play-off. Nowotarżanie zwyciężyli po ciężkim i obfitującym w kary meczu. Kluczowym momentem spotkania była kara meczu dla Radka Nalewajki w drugiej tercji. Gospodarze wykorzystali pięciominutowy okres gry w przewadze i zdobyli dwie decydujące o losach meczu bramki. Szansa na rewanż już jutro w Nowym Targu.

 
2018-02-23

Podobnie jak przed rokiem rywalem JKH GKS Jastrzębie w pierwszej rundzie Play-Off będzie zespół TatrySki Podhale Nowy Targ. Awans do półfinału uzyska ta drużyna, która jako pierwsza wygra cztery mecze. Dwa pierwsze akcenty zapowiadającej się arcyciekawie rywalizacji już w najbliższy weekend na lodowisku w Nowym Targu.

 
2018-02-23

W poniedziałek 26 lutego rusza sprzedaż biletów na ćwierćfinałowe mecze z TatrySki Podhale Nowy Targ. Na Jastorze rozegrane zostaną mecze numer trzy i cztery, które odbędą się odpowiednio 28 lutego i 1 marca. Na te spotkania będą obowiązywać nowe ceny biletów: 15 złotych za wejściówkę normalną, natomiast 10 złotych za bilet ulgowy.

 
2018-02-21

Ćwierćfinałowa batalia z Podhalem tuż tuż. Podopieczni Roberta Kalabera w pocie czoła szykują się do najważniejszej części sezonu, a o szanse na awans do półfinału zapytaliśmy defensora JKH GKS Jastrzębie, Jakuba Gimińskiego.

 
tel./fax 32 476 16 50
Leśna 1, 44-335 Jastrzębie-Zdrój

Formularz kontakowy

 
 
 


 

NASTĘPNY MECZ