Wszystkie

 
2017-09-18

We wtorek zawodnicy JKH GKS Jastrzębie zmierzą się z aktualnym wicemistrzem Polski, GKS-em Tychy. To będzie piekielnie trudny pojedynek dla jastrzębian, dla których najważniejszy będzie sam udział w walce, bowiem o zwycięstwo w starciu z tyszanami będzie niezwykle ciężko.

 
2017-09-17

Z jednym punktem kończą pierwszy w tym sezonie mecz wyjazdowy hokeiści JKH GKS Jastrzębie. Podopieczni Roberta Kalabera przegrali po dogrywce z Naprzodem Janów w stosunku 2:3, a ze złotego gola w 64. minucie ucieszył się Mateusz Adamus. Czasu na rozpamiętywanie pierwszej w sezonie porażki nie ma, bo już we wtorek JKH zagra u siebie z GKS-em Tychy.

 
2017-09-16

Rozgrywki ligowe nabierają tempa. W niedzielny wieczór ekipa znad czeskiej granicy stanie przed sporym wyzwaniem, bo zagra na wyjeździe z Naprzodem Janów, z Naprzodem, który w piątek sprawił miłą niespodziankę swoim kibicom wygrywając 5:4 w Opolu.

 
2017-09-15

Drugi mecz w sezonie i drugie zwycięstwo odnieśli hokeiści JKH GKS Jastrzębie. Tym razem pewnie na Jastorze pokonali gości z Gdańska, którzy wracają nad Bałtyk z bagażem pięciu bramek. Z dobrej strony pokazał się zagraniczny zaciąg JKH, który zdobył wszystkie bramki.

 
2017-09-14

W piątkowy wieczór hokeistów JKH GKS Jastrzębie czeka starcie z MH Automatyką Gdańsk. O punkty będzie trzeba mocno powalczyć, gdyż w swoim ostatnim spotkaniu ekipa z Pomorza z nawiązką odrobiła trzy bramki straty do Orlika Opole i po wygranej 4:3 to właśnie gdańszczanie zgarnęli komplet oczek.

 
2017-09-10

Od wygranej zaczynają sezon hokeiści JKH GKS Jastrzębie, którzy w niedzielnym meczu 1. kolejki Polskiej Hokej Ligi pokonali Unię Oświęcim 4:2. To był udany mecz jastrzębskich wychowanków, bo gole dla JKH zdobywali Patryk Matusik, Dominik Jarosz, Tomasz Kulas oraz Radosław Nalewajka. Kolejny mecz z udziałem jastrzębskich hokeistów już w najbliższy piątek, gdy JKH podejmie Automatykę Gdańsk.

 
tel./fax 32 476 16 50
Leśna 1, 44-335 Jastrzębie-Zdrój

Formularz kontakowy

 
 
 


 

NASTĘPNY MECZ