Wszystkie

 
2017-06-03

Drugi dzień czerwca hokeiści JKH GKS Jastrzębie spędzili bardzo aktywnie. Nasi zawodnicy byli obecni podczas Pikniku Rodzinnego "Na sportowo", który zorganizowano w piątek w Publicznym Przedszkolu nr 3 w Jastrzębiu-Zdroju.

 
2017-06-02

1 czerwca był bardzo pracowity dla hokeistów JKH GKS Jastrzębie. Podczas Międzynarodowego Dnia Dziecka jastrzębscy zawodnicy odwiedzili małych pacjentów w Szpitalu Dziecięcym oraz przedszkolaków z Zespołu Szkół Specjalnych.

 
2017-05-23

Vladimir Lukaczik po sezonie spędzonym w lidze francuskiej wraca do JKH GKS Jastrzębie. Poza Słowakiem nową umowę z jastrzębskim klubem parafował inny defensor, Jakub Gimiński.

 
2017-05-15

Ulubione powiedzenie hardkorowego koksa, Roberta Burneiki idealnie odzwierciedla sytuację w JKH GKS Jastrzębie. Podopieczni Roberta Kalabera praktycznie nie mieli zbyt długiej przerwy między sezonami i już od dobrych kilku tygodni szlifują formę przed kolejnymi rozgrywkami.

 
2017-05-14

Jastrzębscy hokeiści znów pojechali do Chwałowic (dzielnica Rybnika), by propagować piękną dyscyplinę sportu, jaką jest niewątpliwie hokej na lodzie. Tym razem Jakub Michałowski, Patryk Pelaczyk i Dominik Jarosz spotkali się z podopiecznymi Publicznego Przedszkola nr 13.

 
2017-05-06

Jastrzębski Klub Hokejowy GKS Jastrzębie to nie tylko drużyna seniorów. W minionym sezonie JKH był reprezentowany przez siedem drużyn w rozgrywkach różnego szczebla w kategoriach wiekowych od lat sześciu do dwudziestu. Zadanie „Szkolenie i współzawodnictwo sportowe dzieci i młodzieży JKH GKS Jastrzębie” dofinansowane zostało przez Miasto-Jastrzębie Zdrój.

 
tel./fax 32 476 16 50
Leśna 1, 44-335 Jastrzębie-Zdrój

Formularz kontakowy

 
 
 


 

NASTĘPNY MECZ