Wszystkie

 
2018-03-03

Świetna wiadomość napłynęła dziś z ul. Leśnej. Tomasz Kominek podpisał nowy kontrakt. Czeski napastnik będzie reprezentował barwy JKH GKS Jastrzębie przez kolejne dwa sezony.

 
2018-03-03

Dwa domowe zwycięstwa hokeistów JKH GKS Jastrzębie sprawiły, że w ćwierćfinale Polskiej Hokej Ligi, w którym jastrzębianie rywalizują z Podhalem Nowy Targ jest remis. Piąty mecz zostanie rozegrany w Nowym Targu. Czy niedziela będzie dla nas? Zapowiada się kolejne ciekawe i emocjonujące widowisko.

 
2018-03-02

Od wtorku nasza drużyna juniorów młodszych rywalizuje w XXIV Ogólnopolskiej Olimpiadzie Młodzieży w Sportach Zimowych – PODKARPACKIE 2018 w Sanoku.

 
2018-03-01

Hokeiści JKH GKS Jastrzębie po raz drugi pokonali TatrySki Podhale Nowy Targ. Tym razem mecz rozstrzygnął się w trzech tercjach. W ćwierćfinałowej rywalizacji każda z drużyn skorzystała z atutu własnego lodowiska i wygrała po dwa mecze. Kolejne spotkanie odbędzie się już w niedzielę w Nowym Targu.

 
2018-02-28

Aż 65. minut czekali kibice na pierwsze i zarazem decydujące trafienie w trzecim meczu ćwierćfinału. O wygranej JKH zdecydowały rzuty karne i bezbłędny Ondrej Raszka, który zachował czyste konto. W piątej kolejce udany najazd Jana Homera, dał jastrzębianom upragnione zwycięstwo. W całej rywalizacji Podhale prowadzi 2:1. Kolejny mecz już w czwartek na Jastorze.

 
2018-02-28

Po dwóch spotkaniach w Nowym Targu ćwierćfinałowa rywalizacja przenosi się na Jastor, gdzie hokeiści JKH GKS Jastrzębie rozegrają kolejne mecze z Podhalem. Obydwa pierwsze starcia padły łupem popularnych Szarotek, ale do półfinału awansuje ten zespół, który wygra cztery mecze. Dlatego warto w środę i czwartek przyjść na Jastor i wesprzeć hokeistów JKH w walce o powrót do gry!

 
tel./fax 32 476 16 50
Leśna 1, 44-335 Jastrzębie-Zdrój

Formularz kontakowy

 
 
 


 

Administratorem danych jest Jastrzębski Klub Hokejowy GKS Jastrzębie, ul. Leśna 1, 44-335 Jastrzębie-Zdrój. Dane wpisane w formularzu kontaktowym będą przetwarzane w celu udzielania odpowiedzi na przesłane zapytanie.

NASTĘPNY MECZ