Wywiady

 
2015-10-19

To nie był najlepszy weekend w wykonaniu hokeistów JKH GKS Jastrzębie, ale podopieczni Roberta Kalábera doskonale zdają sobie sprawę z sytuacji, w jakiej się znajdują. - W tabeli jest bardzo ciasno i w każdym meczu musimy zostawić serce na lodzie i walczyć, bo nikt nam punktów za darmo nie odda - mówi Łukasz Nalewajka, napastnik JKH. Zapraszamy do lektury wywiadu z młodym wychowankiem klubu.

 
2015-10-01

Po 18 sezonach gry na lodowych taflach Adrian Labryga oficjalnie kończy karierę. W piątek popularny "Leon" pożegna się z jastrzębskimi kibicami podczas ważnego pojedynku z Polonią Bytom. Zapraszamy do lektury wywiadu z defensorem, który opowiada o swoich planach na przyszłość oraz wspomina najlepsze momenty ze swojego pobytu w Jastrzębskim Klubie Hokejowym.

 
2015-09-04

O przygotowaniach, budowie zespołu i celach na sezon opowiada szkoleniowiec JKH GKS Jastrzębie, Róbert Kaláber. Słowak życzyłby sobie, aby sezon 2015/2016 trwał dla JKH jak najdłużej. Najlepiej tak długo, jak ten poprzedni, kiedy jastrzębianie wywalczyli drugi w historii tytuł wicemistrza Polski.

 
2015-07-07

Najtrudniejszą część przygotowań do sezonu hokeiści JKH GKS Jastrzębie mają już za sobą. O krótkie podsumowanie tego okresu pokusił się szkoleniowiec, Robert Kalaber. Głównym zmartwieniem Słowaka jest budowa drużyny, którą ogranicza nie tylko klubowy budżet, ale również wciąż nieznany regulamin rozgrywek.

 
2015-04-04

Po ostatnim meczu finałowym o podsumowanie rywalizacji pokusił się również prezes JKH GKS Jastrzębie, Kazimierz Szynal. Według sternika klubu znad czeskiej granicy, duży wpływa na rozwój wydarzeń podczas finału miało czwarte spotkanie rozegrane w Tychach.

 
2015-04-02

- Patrząc na całość sezonu, ten medal nie jest zły, choć wiadomo, że apetyty rosną w miarę jedzenia. Liczyliśmy na to złoto i drugi raz się zwiedliśmy - mówił po ostatnim meczu sezonu Mateusz Danieluk, który po ciężkiej kontuzji wrócił do gry dopiero na finał Polskiej Hokej Ligi.

 
tel./fax 32 476 16 50
Leśna 1, 44-335 Jastrzębie-Zdrój

Formularz kontakowy

 
 
 


 

NASTĘPNY MECZ