Wywiady

 
2015-09-04

O przygotowaniach, budowie zespołu i celach na sezon opowiada szkoleniowiec JKH GKS Jastrzębie, Róbert Kaláber. Słowak życzyłby sobie, aby sezon 2015/2016 trwał dla JKH jak najdłużej. Najlepiej tak długo, jak ten poprzedni, kiedy jastrzębianie wywalczyli drugi w historii tytuł wicemistrza Polski.

 
2015-07-07

Najtrudniejszą część przygotowań do sezonu hokeiści JKH GKS Jastrzębie mają już za sobą. O krótkie podsumowanie tego okresu pokusił się szkoleniowiec, Robert Kalaber. Głównym zmartwieniem Słowaka jest budowa drużyny, którą ogranicza nie tylko klubowy budżet, ale również wciąż nieznany regulamin rozgrywek.

 
2015-04-04

Po ostatnim meczu finałowym o podsumowanie rywalizacji pokusił się również prezes JKH GKS Jastrzębie, Kazimierz Szynal. Według sternika klubu znad czeskiej granicy, duży wpływa na rozwój wydarzeń podczas finału miało czwarte spotkanie rozegrane w Tychach.

 
2015-04-02

- Patrząc na całość sezonu, ten medal nie jest zły, choć wiadomo, że apetyty rosną w miarę jedzenia. Liczyliśmy na to złoto i drugi raz się zwiedliśmy - mówił po ostatnim meczu sezonu Mateusz Danieluk, który po ciężkiej kontuzji wrócił do gry dopiero na finał Polskiej Hokej Ligi.

 
2015-04-02

- Na papierze Tychy miały silniejszy i bardziej wyrównany skład, ale na lodzie nie było tego widać. Graliśmy jak równy z równym, więc to srebro nie nas nie zadowala - ocenił na gorąco rozstrzygnięcie finałowej rywalizacji, Robert Kalaber, który jeszcze przed szóstym meczem przedłużył o trzy sezony umowę z jastrzębskim klubem.

 
2015-03-23

O przygotowaniach do śląskiego finału opowiada defensor JKH GKS Jastrzębie, Mateusz Rompkowski. - Teraz nie możemy już nic zmieniać w naszej grze. Szlifujemy tylko to, co prezentowaliśmy do tej pory, wprowadzając drobne poprawki.

 
tel./fax 32 476 16 50
Leśna 1, 44-335 Jastrzębie-Zdrój

Formularz kontakowy

 
 
 


 

NASTĘPNY MECZ