Żaki Młodsze

 


Krzysztof Cichy - Edyta Cybula - Dawid Kapusta - Michał Leszko - Szymon Mysłowski - Mateusz Mrowiec - Jakub Onak - Maciej Poręba - Jan Sobczak - Michael Stachecki - Bartłomiej Stolarski - Paweł Walas - Sebastian Wojciechowski - Filip Zmroczek - Błażej Damczyk -  Igor Hareńczyk - Alan Lis - Adam Leśniok - Michał Kapiński - Wiktor Makuła - Kacper Michalski - Alex Odrzywołek - Mikołaj Osiadły - Czesław Pasoń - Filip Petlakowski - Paweł Skrobiś - Mateusz Wasylkowski - Filip Wojciechowski - Kacper Wolak - Jakub Wolny - Wiktor Zając - Wiktor Breske - Filip Chrobociński - Jakub Czyż - Jakub Dąbrowa - Natan Gołofit - Tymoteusz Krawiec - Piotr Krzyształa - Wiktor Landziński - Jeremi Majchrzak - Mateusz Midzierski - Przemysław Muzyka - Franciszek Zacharjasz

Trener: MARIUSZ BERNACKI, JACEK CHRABAŃSKI.


TRENINGI:
16.11 (czwartek) g. 14.20 (odbiór ze szkoły g. 13.30)
17.11 (piątek) g. 8.00 (Vc), pozostali zajęcia o g. 13.20 (odbiór ze szkoły g. 12.30), po zajęciach zabieramy sprzęt z szatni nr 2
20.11 (poniedziałek) g.8.00 hala (tylko 5c), g. 14.20 (odbiór ze szkoły g. 13.30)
21.11 (wtorek) g. 8.00 (Vc+IVb), pozostali g. 14.20 (odbiór ze szkoły g. 13.30)
22.11 (środa) g. 8.00 (Vc), pozostali g. 14.20 (odbiór ze szkoły g. 13.30), bramkarski g. 15.45
23.11 (czwartek) g. 14.20 (odbiór ze szkoły g. 13.30)/mecz Żaki Młodsze
Skład na Oświęcim:

17-19.11 KOSYL CUP w Łodzi (rocznik 2006/2007)
Skład do Łodzi: Dawid Kapusta - Edyta Cybula - Michał Leszko - Szymon Mysłowski - Jakub Onak - Maciej Poręba - Jan Sobczak - Bartłomiej Stolarski - Sebastian Wojciechowski - Filip Zmroczek - Adam Leśniok - Mikołaj Osiadły - Czesław Pasoń - Wiktor Zając.
PIĄTEK wyjazd g.9.00
ok. g. 13.00 obiad
g. 15.30 JKH-Sokoły Toruń  
g. 20.00 JKH-ŁKH 2008
SOBOTA
g. 11.00 JKH-HC Slezan Opava
g. 14.00 JKH-Feniks Kaliningrad 2006
g. 20.00 JKH-HS Riga
NIEDZIELA
g. 8.00-16.00 mecze o miejsca
g. 17.30 CEREMONIA ZAKOŃCZENIA

09-10.12.2017 – turniej finałowy PGE w Warszawie

Konsultacje w ramach Ośrodka Szkolenia PZHL w Oświęcimiu (Żaki Młodsze):
19 XI (niedziela) wyjazd g.7.30 (busem - 30zł): Michalski, Walas, Wasylkowski, Kapiński, Wojciechowski F., Makuła, Stachecki, Wolak, Czyż
g. 9.20 zajęcia na lodzie
g. 10.45 zajęcia na sali
g. 12.00 obiad
g. 13.30 zajęcia na lodzie
g. 14.45 wyjazd

Numer rachunku bankowego dla wpłacających składki przelewem: 20 8470 0001 2001 0060 0415 0001 (Bank Spółdzielczy w Jastrzębiu-Zdroju) - proszę pisać, za który miesiąc płacona jest składka (11x50zł w roku). 


Sezon 2017/2018

>>TABELA, TERMINARZ, STATYSTYKI<<

 DATA MECZ WYNIK
04.09.2017 JKH GKS Jastrzębie - UKS Sielec Sosnowiec 13:0
11.09.2017 UKH Unia Oświęcim - JKH GKS Jastrzębie 5:4
18.09.2017 JKH GKS Jastrzębie - TMH POLONIA BYTOM 10:1
02.10.2017 MOSM TYCHY - JKH GKS Jastrzębie 4:5 k.
16.10.2017 JKH GKS Jastrzębie - MUKS NAPRZÓD JANÓW 6:1
30.10.2017 MUKS Orlik Opole - JKH GKS Jastrzębie 5:12
06.11.2017 UKS Sielec Sosnowiec - JKH GKS Jastrzębie 2:6
23.11.2017 JKH GKS Jastrzębie – UKH Unia Oświęcim g. 16.00
27.11.2017 TMH POLONIA BYTOM - JKH GKS Jastrzębie  
04.12.2017 JKH GKS Jastrzębie - MOSM TYCHY  
12.12.2017 MUKS NAPRZÓD JANÓW - JKH GKS Jastrzębie  
15.01.2018 JKH GKS Jastrzębie - MUKS Orlik Opole  
22.01.2018 JKH GKS Jastrzębie - UKS Sielec Sosnowiec  
12.02.2018 UKH Unia Oświęcim - JKH GKS Jastrzębie  
19.02.2018 JKH GKS Jastrzębie - TMH POLONIA BYTOM  
26.02.2018 MOSM TYCHY - JKH GKS Jastrzębie  
19.03.2018 JKH GKS Jastrzębie - MUKS NAPRZÓD JANÓW  
26.03.2018 MUKS Orlik Opole - JKH GKS Jastrzębie  
tel./fax 32 476 16 50
Leśna 1, 44-335 Jastrzębie-Zdrój

Formularz kontakowy

 
 
 


 

NASTĘPNY MECZ