Zapowiedzi

 
2017-10-22

Zadanie na niedzielny mecz jest bardzo proste. Hokeiści JKH GKS Jastrzębie muszą zrobić wszystko, by Tauron KH GKS Katowice nie zrewanżował się podopiecznym Roberta Kalabera za porażkę przed własną publicznością w pierwszej rundzie. Początek górniczych derbów na Jastorze punktualnie o godzinie 18:00.

 
2017-10-19

Piątkowy mecz KS Unia Oświęcim - JKH GKS Jastrzębie będzie dla gości meczem numer pięćset rozegranym na najwyższym szczeblu rozgrywkowym. Najlepszym sposobem na uczczenie takiego jubileuszu będzie zwycięstwo.

 
2017-10-12

Rozpędzeni hokeiści JKH GKS Jastrzębie zagrają w piątek na wyjeździe z PGE Orlikiem Opole. W przedsezonowych sparingach dwukrotnie lepsi byli jastrzębianie, ale w grze o punkty będzie na pewno o wiele trudniej.

 
2017-10-08

Po trzech meczach na wyjeździe, jastrzębianie w końcu zagrają przed własną publicznością. Niedzielnym rywalem hokeistów JKH, będzie ekipa TatrySki Podhale Nowy Targ. Ze względu na mecz piłkarskiej reprezentacji Polski, spotkanie JKH - Podhale rozpocznie się o godzinie 20:15.

 
2017-10-06

Trzeci z rzędu mecz na wyjeździe czeka hokeistów JKH GKS Jastrzębie, którzy w piątkowy wieczór skrzyżują kije z Polonią Bytom. Podopieczni Roberta Kalabera dwa poprzednie starcia wygrali i teraz spróbują tą serię kontynuować.

 
2017-10-03

Po krótkiej przerwie "reprezentacyjnej" ligowcy wracają na lód. Hokeiści JKH GKS Jastrzębie nadrobią we wtorek zaległości w postaci wyjazdowego meczu z Tauronem KH GKS Katowice. Pierwotny termin meczu drugiej kolejki Polskiej Hokej Ligi to 13 września, ale ze względu na problem z mrożeniem tafli w katowickiej "Satelicie", mecz Tauron KH GKS Katowice - JKH GKS Jastrzębie nie doszedł do skutku. Ustalono nowy termin i padło właśnie na 3 października.

 
tel./fax 32 476 16 50
Leśna 1, 44-335 Jastrzębie-Zdrój

Formularz kontakowy

 
 
 


 

NASTĘPNY MECZ