Zapowiedzi

 
2015-11-13

Przerwa związana z występami hokejowej reprezentacji dobiegła końca. W piątek rozgrywki wznowi Polska Hokej Liga, a zawodnicy JKH GKS Jastrzębie zagrają na wyjeździe z Polonią Bytom.

 
2015-10-29

Tylko kataklizm może sprawić, że hokeistów JKH GKS Jastrzębie zabraknie w gronie sześciu najlepszych drużyn po podziale Polskiej Hokej Ligi. Rywalizacje z lepszymi drużynami w kolejnych czterech rundach sezonu zasadniczego jastrzębianie mogą sobie zapewnić już w piątek wygrywając na własnej tafli z Naprzodem Janów.

 
2015-10-27

Hokeiści JKH GKS Jastrzębie wciąż muszą walczyć o pozostanie w gronie najlepszych sześciu drużyn Polskiej Hokej Ligi. We wtorek wicemistrz zagra w Opolu z Orlikiem, czyli z rywalem, który ma tyle samo punktów w swoim dorobku.

 
2015-10-25

Niedzielny mecz z oświęcimską Unią będzie wyjątkowy dla obydwu zespołów i to nie tylko ze względu na walkę o czołową szóstkę Polskiej Hokej Ligi. Mianowice, spotkanie JKH GKS Jastrzębie - Unia Oświęcim będzie 50-tym bezpośrednim starciem tych drużyn na najwyższym szczeblu rozgrywkowym.

 
2015-10-23

Dwie drużyny z Małopolski będą w ten weekend rywalami jastrzębskich hokeistów. W piątek wicemistrzowie zagrają w pod Wawelem z Cracovią, a dwa dni później do Jastrzębia-Zdroju przyjadą zawodnicy Unii Oświęcim.

 
2015-10-15

Bardzo ciężkie spotkanie czeka w piątkowy wieczór hokeistów JKH GKS Jastrzębie. Podopieczni Roberta Kalábera zagrają w Nowym Targu, gdzie w tym sezonie jeszcze nikt nie wygrał. Faworytem są nowotarżanie, którzy będą dodatkowo podbudowani ostatnim zwycięstwem na lodowisku mistrza Polski.

 
tel./fax 32 476 16 50
Leśna 1, 44-335 Jastrzębie-Zdrój

Formularz kontakowy

 
 
 


 

Administratorem danych jest Jastrzębski Klub Hokejowy GKS Jastrzębie, ul. Leśna 1, 44-335 Jastrzębie-Zdrój. Dane wpisane w formularzu kontaktowym będą przetwarzane w celu udzielania odpowiedzi na przesłane zapytanie.

NASTĘPNY MECZ