Zapowiedzi

 
2017-08-16

W czwartek jastrzębianie rozegrają kolejny mecz sparingowy. Rywalem hokeistów JKH GKS Jastrzębie będzie słowacki pierwszoligowiec, MHK Dubnica nad Wagiem.

 
2017-08-08

Już w środę 9 sierpnia hokeiści JKH GKS Jastrzębie rozpoczną udział w turnieju o Puchar RT Torax, który po raz szósty organizowany jest w czeskiej Porubie (obwód Ostrawy). Dla podopiecznych Roberta Kalabera będzie to trzeci atak na trofeum czeskiego turnieju.

 
2017-08-04

W piątek 4 sierpnia podopieczni Roberta Kalabera rozegrają kolejny mecz sparingowy. Rywalem JKH GKS Jastrzębie będzie czeski pierwszoligowiec, HC AZ Havířov (Hawierzów). Początek starcia na Jastorze punktualnie o godzinie 18:00.

 
2017-02-28

Przed takim trudnym zadaniem stoi młoda drużyna JKH GKS Jastrzębie, która zagra w środę w Nowym Targu o wszystko. Jeśli podopieczni Roberta Kalabera nie chcą jeszcze kończyć sezonu to muszą wygrać, bo w rywalizacji do czterech zwycięstw Podhale prowadzi już 3:1.

 
2017-02-24

Ćwierćfinałowa rywalizacja pomiędzy drużynami JKH GKS Jastrzębie i TatrySki Podhale Nowy Targ przenosi się do Jastrzębia-Zdroju, gdzie w sobotę i niedzielę punktualnie o godzinie 18:00 rozpoczną się  mecze numer trzy i cztery. Do półfinału awansuje ten zespół, który jako pierwszych wygra cztery mecze, a po meczach otwarcia w stosunku 2:0 prowadzą nowotarżanie. Podopieczni Roberta Kalabera zrobią jednak wszystko, by Szarotki nie świętowały jeszcze w niedzielę promocji do strefy medalowej.

 
2017-02-20

Od dwumeczu w Nowym Targu rozpoczną I rundę Play-Off hokeiści JKH GKS Jastrzębie, którzy jako szósta drużyna po sezonie zasadniczym trafiła na trzecią ekipę w tabeli, TatrySki Podhale Nowy Targ. Rywalizacja toczy się do czterech wygranych, więc po wtorkowym i środowym starciu na Podhalu, batalia o półfinał Polskiej Hokej Ligi przeniesie się na Jastor już w następną sobotę i niedzielę.

 
tel./fax 32 476 16 50
Leśna 1, 44-335 Jastrzębie-Zdrój

Formularz kontakowy

 
 
 


 

NASTĘPNY MECZ