Zapowiedzi

 
2018-01-03

Ligowy rok 2018 hokeiści JKH GKS Jastrzębie rozpoczną od wyjazdowego pojedynku z Comarch Cracovią. Bezpośrednią transmisję z pierwszego w tym roku meczu Polskiej Hokej Ligi przeprowadzi TVP Sport, więc kibiców, którzy w czwartkowy wieczór nie wybierają się do Krakowa zapraszamy przed telewizory.

 
2017-12-26

W środę na krakowskim lodowisku przy ulicy Siedleckiego rozpocznie się turniej finałowy Lotto Pucharu Polski. Jastrzębian czeka arcytrudne starcie z GKS-em Tychy. Podopieczni Roberta Kalabera by nawiązać równą walkę ze zdecydowanym faworytem półfinału muszą zagrać przede wszystkim skutecznie.

 
2017-12-21

W piątek 22 grudnia hokeiści JKH GKS Jastrzębie rozegrają ostatni w 2017 roku mecz ligowy. Podopieczni Roberta Kalabera podejmą na Jastorze MH Automatykę Gdańsk, a podczas starcia 27. kolejki Polskiej Hokej Ligi zorganizowana zostanie piąta edycja akcji Teddy Bear Toss. Dla kibiców, którzy na mecz z Gdańskiem przyniosą maskotki przygotowaliśmy niższe ceny biletów.

 
2017-12-18

Drużyny Polskiej Hokej Ligi wracają na tafle po szesnastu dniach przerwy spowodowanej obowiązkami reprezentacyjnymi. W swoim przedostatnim w tym roku ligowym starciu jastrzębianie zagrają na wyjeździe z GKS-em Katowice.

 
2017-12-02

Kibice, jak i sami zawodnicy JKH GKS Jastrzębie nie mieliby nic przeciwko temu, by w niedzielnym meczu z Janowem powtórzyć to, czego jastrzębianie dokonali w piątek, gdy wygrali na wyjeździe z Orlikiem Opole.

 
2017-11-30

W najbliższy weekend hokeiści JKH GKS Jastrzębie rozegrają dwa mecze poza własnym lodowiskiem. Już w piątek 1 grudnia podopieczni Roberta Kalabera zagrają w Opolu z Orlikiem, a dwa dni później udadzą się do Janowa na mecz z Naprzodem. Sytuacja kadrowa w JKH przed tymi spotkaniami jest nie do pozazdroszczenia.

 
tel./fax 32 476 16 50
Leśna 1, 44-335 Jastrzębie-Zdrój

Formularz kontakowy

 
 
 


 

Administratorem danych jest Jastrzębski Klub Hokejowy GKS Jastrzębie, ul. Leśna 1, 44-335 Jastrzębie-Zdrój. Dane wpisane w formularzu kontaktowym będą przetwarzane w celu udzielania odpowiedzi na przesłane zapytanie.

NASTĘPNY MECZ