Zapowiedzi

 
2017-10-03

Po krótkiej przerwie "reprezentacyjnej" ligowcy wracają na lód. Hokeiści JKH GKS Jastrzębie nadrobią we wtorek zaległości w postaci wyjazdowego meczu z Tauronem KH GKS Katowice. Pierwotny termin meczu drugiej kolejki Polskiej Hokej Ligi to 13 września, ale ze względu na problem z mrożeniem tafli w katowickiej "Satelicie", mecz Tauron KH GKS Katowice - JKH GKS Jastrzębie nie doszedł do skutku. Ustalono nowy termin i padło właśnie na 3 października.

 
2017-09-23

Przed jastrzębskimi hokeistami piekielnie trudne zadanie. W szóstej kolejce Polskiej Hokej Ligi jastrzębianie zagrają pod Wawelem z Comarch Cracovią. To aktualny mistrz Polski, świeżo upieczony zdobywca Superpucharu Polski, a także aktualny wicelider rozgrywek.

 
2017-09-21

Piątkowe starcie hokeistów JKH GKS Jastrzębie z młodzieżą SMS-u PZHL Katowice wszyscy uczniowie szkół podstawowych, gimnazjów i średnich z Jastrzębia-Zdroju obejrzą za darmo! Warunkiem bezpłatnego wstępu jest okazanie ważnej legitymacji szkolnej.

 
2017-09-18

We wtorek zawodnicy JKH GKS Jastrzębie zmierzą się z aktualnym wicemistrzem Polski, GKS-em Tychy. To będzie piekielnie trudny pojedynek dla jastrzębian, dla których najważniejszy będzie sam udział w walce, bowiem o zwycięstwo w starciu z tyszanami będzie niezwykle ciężko.

 
2017-09-16

Rozgrywki ligowe nabierają tempa. W niedzielny wieczór ekipa znad czeskiej granicy stanie przed sporym wyzwaniem, bo zagra na wyjeździe z Naprzodem Janów, z Naprzodem, który w piątek sprawił miłą niespodziankę swoim kibicom wygrywając 5:4 w Opolu.

 
2017-09-14

W piątkowy wieczór hokeistów JKH GKS Jastrzębie czeka starcie z MH Automatyką Gdańsk. O punkty będzie trzeba mocno powalczyć, gdyż w swoim ostatnim spotkaniu ekipa z Pomorza z nawiązką odrobiła trzy bramki straty do Orlika Opole i po wygranej 4:3 to właśnie gdańszczanie zgarnęli komplet oczek.

 
tel./fax 32 476 16 50
Leśna 1, 44-335 Jastrzębie-Zdrój

Formularz kontakowy

 
 
 


 

NASTĘPNY MECZ