Obecni na Pikniku 30-lecia JSW!

 
2023-06-04

Mocna reprezentacja JKH GKS Jastrzębie była obecna na Stadionie Miejskim podczas sobotniego Wielkiego Pikniku JSW S.A. zorganizowanego z okazji 30-lecia naszego partnera strategicznego. Nasza ekipa na czele z prezesem Kazimierzem Szynalem i trenerem Robertem Kalaberem wręczyła prezesowi Spółki Tomaszowi Cudnemu okolicznościowe podziękowania, a zaproszenie na nowy sezon usłyszało od Kazimierza Szynala... ok. dwanaście tysięcy uczestników Pikniku!

Impreza okazji 30-lecia Jastrzębskiej Spółki Węglowej na długo pozostanie w pamięci jastrzębian. Co istotne z punktu widzenia kibiców hokeja na lodzie, na arenie nie zabrakło także JKH GKS Jastrzębie. Wśród przedstawicieli naszego klubu byli nie tylko działacze i trenerzy, ale też zawodnicy pierwszej drużyny oraz młodzież z Akademii JKH. Nasza ekipa pojawiła się na arenie około godz. 21:00, spotykając się z ogromnym aplauzem ze strony uczestników Pikniku.

Prowadzący imprezę nie zmarnował okazji do krótkich rozmów z naszymi reprezentantami. Trener Robert Kalaber usłyszał pytania nie tylko o klub, ale też o kadrę Polski, którą za rok poprowadzi w Mistrzostwach Świata Elity. - Marzymy o utrzymaniu w Elicie... zobaczymy, co będzie dalej – zapowiedział Kalaber.

Z kolei prezes Kazimierz Szynal przyznał, że nieprzypadkowo na scenie wśród naszej ekipy jest młodzież Akademii JKH. - Nasz klub szkoli młodzież we wszystkich grupach wiekowych, od najmłodszych po seniorów. Jak co roku będziemy grać o najwyższe cele w lidze i w związku z tym zapraszam wszystkich kibiców nie tylko na nowy sezon, ale też na Mistrzostwa Świata Elity, które w przyszłym roku odbędą się w Czechach – powiedział Kazimierz Szynal.

Prezes naszego klubu w towarzystwie dwójki młodych wychowanków JKH GKS wręczył prezesowi JSW S.A. Tomaszowi Cudnemu okolicznościowe podziękowania za... wszystko! - Pragniemy z całego serca podziękować Tomaszowi Cudnemu, Prezesowi Zarządu Jastrzębskiej Spółki Węglowej S.A. za wsparcie, dzięki któremu nasz Klub odnosi sukcesy na arenie krajowej i międzynarodowej. Życzymy sukcesów w życiu osobistym i zawodowym – brzmiały życzenia dla prezesa Cudnego.

Fot. Andrzej Klocek

tel./fax 32 476 16 50
aleja Jana Pawła II 6a, 44-335 Jastrzębie-Zdrój

Formularz kontakowy

 
 
 


 

Administratorem danych jest Jastrzębski Klub Hokejowy GKS Jastrzębie, ul. Leśna 1, 44-335 Jastrzębie-Zdrój. Dane wpisane w formularzu kontaktowym będą przetwarzane w celu udzielania odpowiedzi na przesłane zapytanie.

NASTĘPNY MECZ