Zapraszamy na finały CJHL!

 
2023-04-13

Zapraszamy wszystkich kibiców JKH GKS Jastrzębie do wspierania naszych juniorów młodszych podczas finałów Karpackiej Młodzieżowej Hokejowej Ligi U18 na Jastorze! Goścmi turnieju rozgrywanego od piątku do niedzieli będą zespoły z Litwy, Ukrainy i Czech, a także drużyny MOSM Tychy i Metropolii Silesia. Bądźcie z nami podczas ostatniego akordu sezonu 2022/23!

W piątek zaczynamy o godz. 11:00, natomiast w sobotę i niedzielę - o godz. 8:00. Turniej ruszy od derbowego starcia JKH GKS z Metropolią Silesia (z jastrzębianami w składzie), natomiast zakończy się w niedzielę "finałem" o godz. 14:40. W sumie na Jastorze odbędzie się osiemnaście spotkań.

W tabeli CJHL liczyć się będzie pięć ekip, bowiem HC RT Torax Poruba wystąpi w imprezie jako gość. Z uwagi na dorobek w eliminacjach trzy zespoły otrzymają punktowy handicap na starcie finałów. Będą nimi MOSM Tychy (3 pkt.), JKH GKS (2 pkt.) i Żalgiris Kowno (1 pkt.). Z zerowym kontem ruszą do boju Kryżynka Kijów i Metropolia Silesia.

Trenerzy Mariusz Bernacki i Wojciech Czech desygnowali do gry następującą kadrę: Jakub Futryk, Kacper Michalski, Kamil Fyda, Marcel Lewek, Jakub Szcześniak, Oskar Bożerockij, Dzianis Feltsirowicz, Patrik Lenkovskij, Michał Leszko, Łukasz Misiak, Szymon Mysłowski, Maciej Poręba, Jan Śnieżek, Karol Tymcio, Artsiom Kamienieu, Mikołaj Osiadły, Wikor Zając, Karol Stankevicius, Daniił Iljuchin.

tel./fax 32 476 16 50
aleja Jana Pawła II 6a, 44-335 Jastrzębie-Zdrój

Formularz kontakowy

 
 
 


 

Administratorem danych jest Jastrzębski Klub Hokejowy GKS Jastrzębie, ul. Leśna 1, 44-335 Jastrzębie-Zdrój. Dane wpisane w formularzu kontaktowym będą przetwarzane w celu udzielania odpowiedzi na przesłane zapytanie.

NASTĘPNY MECZ