Ośmiu z pierwszą drużyną

 
2023-06-14

Ośmiu młodych hokeistów z roczników 2004 i młodszych trenuje obecnie z pierwszą drużyną JKH GKS Jastrzębie. Trener Robert Kalaber kilka tygodni temu włączył grono wyróżniających się zawodników Akademii JKH do przygotowań pierwszej drużyny do sezonu 2023/24. Nie można wykluczyć, że niektórzy z nich powtórzą drogę Jakuba Onaka, zaliczając za kilka miesięcy debiut w PHL.

Obok Jakuba Onaka (rocznik 2006) w gronie młodzieży wylewającej obecnie siódme poty wraz z seniorami JKH GKS Jastrzębie są także: Kevin Kużdrzał (2004), Maciej Poręba, Sebastian Wojciechowski, Jakub Futryk, Jan Śnieżek, Oskar Bożerockij (wszyscy 2006) oraz Kacper Michalski (2007). Michalski i Futryk to bramkarze, natomiast pozostali to gracze z pola. Dodajmy, że siedmiu z nich to uczniowie Zespołu Szkół Mistrzostwa Sportowego w Jastrzębiu-Zdroju.

Wszyscy w minionym sezonie rywalizowali w rezerwach JKH GKS Jastrzębie w I Lidze / Młodzieżowej Hokej Lidze. Wspomnieć należy, że ekipa trenera Roberta Kalabera przechodzi obecnie kolejny etap wiosenno-letnich przygotowań, w trakcie których tradycyjnie już nasi hokeiści "wykuwają" kondycję i wytrzymałość.

tel./fax 32 476 16 50
aleja Jana Pawła II 6a, 44-335 Jastrzębie-Zdrój

Formularz kontakowy

 
 
 


 

Administratorem danych jest Jastrzębski Klub Hokejowy GKS Jastrzębie, ul. Leśna 1, 44-335 Jastrzębie-Zdrój. Dane wpisane w formularzu kontaktowym będą przetwarzane w celu udzielania odpowiedzi na przesłane zapytanie.

NASTĘPNY MECZ