Na Diamentowej Gali Sportu

 
2023-09-25

W piątkowy wieczór przedstawiciele naszego klubu byli gośćmi wyjątkowej Diamentowej Gali Sportu, która odbyła się w Hali Widowiskowo-Sportowej. W jej trakcie prezydent Anna Hetman oraz dyrektor MOSiR Zofia Florek uhonorowali nasz klub i - osobiście - legendy jastrzębskiego hokeja. Natomiast prezes Kazimierz Szynal odebrał z rąk gospodarzy imprezy Statuetkę 60-lecia dla JKH GKS Jastrzębie.

Diamentowa Gala Sportu miała na celu przypomnienie, jak doniosłą rolę w 60-letnich dziejach Jastrzębie-Zdroju odegrał sport. Z dumą przyjęliśmy fakt, że w tym dziele tak wiele „do powiedzenia” ma historia hokeja. Warto wspomnieć, że obecni na parkiecie Hali Widowiskowo-Sportowej obejrzeli m.in. kronikę filmową z otwarcia Lodowiska Jastor w 1975 roku.

Poza naszym klubem osobiste statuetki dla zasłużonych dla jastrzębskiego sportu otrzymali Jan Miszek, Leszek Laszkiewicz, Jacek Dywan, Andrzej Frysztacki, Piotr Paździor i Jan Posłuszny. Z kolei cały nasz zespół reprezentowany m.in. przez Kamila Górnego, Dominika Pasia i braci Nalewajków otrzymał nagrodę za brąz w sezonie 2021/22, ponieważ Diamentowa Gala Sportu była także okazją do wręczenia wyróżnień dla sportowców-seniorów za miniony rok.

Dodajmy, że prezes Kazimierz Szynal miał okazję zabrać głos podczas Gali, dziękując „za wszystko” reprezentowanej przez Dyrektora Piotra Zniszczoła Jastrzębskiej Spółce Węglowej oraz Miastu Jastrzębie-Zdrój. Nasi Partnerzy otrzymali z rąk prezesa m.in. naszą publikację „70 lat jastrzębskiego hokeja”.

tel./fax 32 476 16 50
aleja Jana Pawła II 6a, 44-335 Jastrzębie-Zdrój

Formularz kontakowy

 
 
 


 

Administratorem danych jest Jastrzębski Klub Hokejowy GKS Jastrzębie, ul. Leśna 1, 44-335 Jastrzębie-Zdrój. Dane wpisane w formularzu kontaktowym będą przetwarzane w celu udzielania odpowiedzi na przesłane zapytanie.

NASTĘPNY MECZ