Raivo, dziękujemy!

 
2023-10-31

JKH GKS Jastrzębie informuje, iż za porozumieniem stron rozwiązana została umowa z Raivo Freidenfeldsem. 23-letni napastnik opuszcza nasz klub z bilansem niemal sześćdziesięciu spotkań o punkty i dziewięciu bramek. „Życzymy Raivo wszystkiego najlepszego w dalszej karierze” - powiedział dyrektor sportowy naszego klubu Leszek Laszkiewicz.

Leszek Laszkiewicz wyjaśnił powody rozwiązania kontraktu. „Dziękujemy Raivo za półtora roku współpracy. Obecnie jednak dokonujemy bilansu pierwszej części obecnego sezonu i z tego faktu wynika decyzja o rozstaniu z zawodnikiem” - przyznał Laszkiewicz.

Pochodzący z Łotwy Raivo Freidenfelds trafił do JKH GKS Jastrzębie przed sezonem 2022/23. W minionych rozgrywkach zapisał na swoje konto w sumie ponad dwadzieścia punktów, zdobywając także dwa ważne gole w ćwierćfinałach play-off przeciw GKS Katowice. W bieżącym sezonie urodzony w 2000 roku napastnik zanotował dwanaście meczów, a w nich jednego gola i jedną asystę.

tel./fax 32 476 16 50
aleja Jana Pawła II 6a, 44-335 Jastrzębie-Zdrój

Formularz kontakowy

 
 
 


 

Administratorem danych jest Jastrzębski Klub Hokejowy GKS Jastrzębie, ul. Leśna 1, 44-335 Jastrzębie-Zdrój. Dane wpisane w formularzu kontaktowym będą przetwarzane w celu udzielania odpowiedzi na przesłane zapytanie.

NASTĘPNY MECZ