Welcome, Conor!

 
2024-01-31

Miło nam poinformować, że na „ostatniej prostej” fazy zasadniczej do JKH GKS Jastrzębie dołącza Conor MacEachern. 25-letni kanadyjski obrońca występował dotychczas w ekipie Marmy Ciarko STS Sanok, która nie ma już realnych szans na kwalifikację do play-off. Natomiast w poprzednim sezonie grał w mocnej lidze ECHL, która jest zapleczem AHL. Witamy w Jastrzębiu!

Conor MacEachern urodził się 12 sierpnia 1998 roku w Charlottetown na Wyspie Ks. Edwarda. Mierzy 194 cm wzrostu i waży 95 kg, zarazem dysponując lewym uchwytem kija. Przygodę z hokejem rozpoczął w miejscowym Charlottetown Abbies Bantam, zaś w latach 2015-18 reprezentował barwy amerykańskiego Portland Winterhawks. Następnie do 2023 roku grał w lidze akademickiej w barwach Uniwersytetu Wyspy Ks. Edwarda, sezon kończąc w Tulsa Oilers we wspomnianej wyżej ECHL.

Przed bieżącym sezonem zdecydował się na wyjazd do Polski i grę w Sanoku. W ponad trzydziestu ekstraligowych spotkaniach zaliczył dziewięć punktów, a jedną z bramek zdobył w meczu z JKH GKS Jastrzębie na inaugurację rozgrywek na Jastorze.

tel./fax 32 476 16 50
aleja Jana Pawła II 6a, 44-335 Jastrzębie-Zdrój

Formularz kontakowy

 
 
 


 

Administratorem danych jest Jastrzębski Klub Hokejowy GKS Jastrzębie, ul. Leśna 1, 44-335 Jastrzębie-Zdrój. Dane wpisane w formularzu kontaktowym będą przetwarzane w celu udzielania odpowiedzi na przesłane zapytanie.

NASTĘPNY MECZ